כיצד בוחרים מסעדה לאירועים בירושלים?

תמונה

בשנים האחרונות, לצד הגידול המרשים במספר המסעדות בישראל, אנחנו יכולים לראות גם עלייה ניכרת במספר המסעדות שמציעות לערוך אירועים בשטחן. גידול זה הוא טבעי שכן המסעדות מתחרות אחת בשנייה ומחפשות כל דרך אפשרית להגדיל את הרווחים שלהן, אחת הדרכים היא להציע ללקוחות לערוך אירועים אצלן.

במאמר זה נציג מספר נקודות שיעזרו לכם להחליט כיצד בוחרים מסעדה לאירועים בירושלים, כשהנקודות יהיו טובות בכל הארץ כמובן. לפני כן נדגיש, שניתן לערוך במסעדות שורה של אירועים, החל מבריתות, ימי הולדת, ימי נישואין ועוד שלל אירועים מסוגים שונים, תלוי בכמות האורחים שמוזמנים לאירוע וכן בגודל המסעדה.

כיצד בוחרים מסעדה לאירוע?

החלטתם לערוך אירוע במסעדה בירושלים? עומדות לבחירתם שורה של מסעדות מסוגים שונים בהן תוכלו לערוך אירוע, אך לפני כן חשוב שתדעו מה הן הנקודות ההכרחיות בשביל להחליט האם המסעדה מתאימה לצרכים שלכם או לא.

גודל השטח בו נערך האירוע – המסעדה יכולה להיות גדולה, אך ייתכן מאוד שהיא תציע לכם רק חלק קטן משטחה לצורך עריכת האירוע, מה שכמובן יאלץ אתכם לוותר על חלק מהאורחים. מסעדות רבות מציעות חדר אירוח בלבד, בעוד אחרות מציעות שטח נרחב יותר. חשוב לוודא מה השטח וכמה אנשים יכולים להיכנס בו.

כיצד המסעדה נערכת לאירוע – יש מסעדות שמציעות כאמור חדר אירוח עם כניסה נפרדת לאורחים, יש מסעדות שמציעות שורה של שולחנות בתוך חלל המסעדה, דבר שהוא למעשה דומה להזמנת שולחן במסעדה, ויש מסעדות שסוגרות את כל השטח עבור האירוע. צריך לבחון כיצד המסעדה נערכת לעריכת האירוע.

תפריט האירוע – רצוי לבדוק לפני שמזמינים מקום במסעדה, האם יש תפריט מיוחד לאירוע, האם המסעדה מציעה את התפריט המקורי שלה. אם בחרתם במסעדה בירושלים לצורך אירוע מסוים, יש לכך סיבה, סביר להניח שאהבתם את התפריט שלה, לכן חשבו שתוודאו שזה גם התפריט שיוגש באירוע.

חנייה – מאחר וסביר להניח שיגיעו אורחים רבים לאירוע, עליכם לוודא שיש חנייה מסודרת עבורם. רצוי גם לבדוק שהמסעדה נגישה מבחינת המיקום שלה. במילים אחרות, שכל אחד יכול להגיע אליה בצורה נוחה ופשוטה.

שעות פעילות – נכון לבדוק את שעות הפעילות של המסעדה, הן בשאלה האם יש הגבלת זמן לאירוע והן בשאלה האם המסעדה אמורה להיסגר בשעה ספציפית בלילה.

עלויות – כיצד משלמים על האוכל באירוע, האם התשלום הוא פר אורח, פר מנה, גלובלי, תשלום מראש וכמובן מה הוא כולל.

השכרת גנרטור שמתאים בדיוק לצרכים שלכם – כך תבדקו

תמונה

מתכוונים לערוך אירוע בשטח? אל תשכחו לשכור גנרטור בעזרתו תוכלו להשתמש במכשירי חשמל שונים. בתוך מבנה בנוי, אין שום בעיה להשתמש ברשת החשמל בשביל להפעיל מכשירי חשמל מסוגים שונים, אך כשמדובר בשטח חיצוני, הרי שאין ברירה אלא להשתמש בגנרטור.

סביר להניח, שאם אתם עורכים אירוע חד פעמי או אם אתם עורכים אירועים לעיתים רחוקות, הרי שאתם לא תרכשו גנרטור במיוחד בשביל זה. לכן האופציה של השכרת גרנטור היא הטובה ביותר עבורכם. מדובר על השכרה למשך מספר שעות, כאשר בסוף האירוע תחזירו אותו לחברה ממנה השכרתם אותו.

במאמר זה נציג בפניכם שורה של נקודות שיעזרו לכם לשכור גנרטור אשר יתאים לצרכים שלכם. חשוב לציין, השכרת גנרטור צריכה להתבצע מספר ימים לפני האירוע ולא ברגע האחרון, כך לא תמצאו את עצמם מחפשים אחר חברה שמשכירה גנרטורים וכן תוכלו לבצע את הבחירה בצורה שקולה.

נקודות שחשוב לדעת כששוכרים גנרטור

ראשית, גודל הגנרטור. זה לא נשמע חשוב, אך אם אתם אמורים לקחת אותו אל השטח, מן הסתם תעדיפו שהוא ייכנס לתא המטען של הרכב או לפחות למושב האחורי. כמו כן תרצו בוודאי לנייד אותו בצורה נוחה. לכן מוטב שיהיה זה גנרטור קטן ונוח.

שנית, רצוי שתבחנו איזה מתח חשמלי יש לו, כמה מכשירי חשמל יכולים לעבוד עליו בו זמנית, והאם יש לו מייצב מתח ששומר על זרם חשמלי קבוע. סביר להניח שלא תרצו לגלות שהגנרטור איננו מתאים לצרכים שלכם ואיננו עומד בעומס שמוטל עליו.

שלוש, לגנרטורים יש נטייה להרעיש. הרעש יכול להפריע לאירוע. לכן חשוב לשכור גנרטורים שאינם מרעישים או לפחות כאלה שאפשר לנהל אירוע גם עם הרעש שהם מפיקים.

שלוש, אם אתם מעוניינים לשכור גנרטור, תבדקו לכמה זמן אתם יכולים לשכור אותו, מהיכן אתם שוכרים, מה האחריות שאתם מקבלים והאם עליכם לעשות ביטוח עליו. צריך לזכור, גנרטור הוא לא דבר זול, לכן אם הוא יתקלקל אתם עלולים לשלם על כך. לכן חשוב להקפיד על הפרטים הקטנים בשביל שתוכלו ליהנות מהגנרטור בזמן האירוע, ולא להיקלע למצב לא נעים בסיומו. כך תוכלו להפיק ממנו תועלת מרבית עד תום האירוע.