רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

Monthly Archives: אוקטובר 2017

2610, 2017

3 רעיונות לחתונה קטנה בתל אביב

אוקטובר 26th, 2017|כללי|

אם אתם מתכננים חתונה קטנה בתל אביב, אתם בוודאי מאושרים מההזדמנות לחגוג את היום החשוב בחייכם עם האנשים שאתם אוהבים, כאשר האירוע מתקיים בעיר ללא הפסקה.

אירועים בתל אביב הם חלק מתרבות ויופייה של העיר, ולכן חשוב שכאשר אתם מוצאים לוקיישן נבחר לאירוע שלכם – להפוך אותו לאירוע קונספט עם שלל רעיונות.

אז בין אם בוחרים בחורים להתחתן באולם בתל אביב, גג מקסים בעיר, בגינה, בחצר או אפילו על חוף הים: חשוב […]

2510, 2017

איפה אפשר לבלות במרכז?

אוקטובר 25th, 2017|בתי קפה|

אם אתם מחפשים בילי ראוי במרכז, בין אם לבד, לבין אם מדובר בבילוי עם בני הזוג או עם המשפחה, ישנם כמה מקומות ואתרים במרכז הארץ שכיף לבלות בהם.
אז איפה אפשר לבלות במרכז הארץ? כמה הצעות כיפיות בהמשך.
חוף הים – בילוי במרכז כולל בראש ובראשונה בילוי בחוף הים. החופים במרכז הארץ הינם רבים ושונים, כאשר ניתן ליהנות מחופים מוסדרים הפרוסים לכל אורך מישור החוף, עד לחופים בהפרדה, חופי כלבים, חופים […]

1110, 2017

כריכים קטנים לאירוח

אוקטובר 11th, 2017|אוכל לאירועים|

אנשים רבים נהנים לארח בביתם או בגינתם הפרטית חברים או בני משפחה שונים. לפעמים מדובר ביום הולדת, ערב חג או כל אמתלה אחרת, המאפשרת לכל האנשים היקרים והאהובים להיפגש יחדיו ולהעביר כמה שעות של זמן איכות. זוהי הזדמנות נפלאה להתעדכן בחייהם האישיים, לשאול לגבי חלומותיהם או תכניותיהם העתידיות ובעיקר ליהנות מחברתם. אך הבעיה היא שעל מנת לארח כראוי, יש צורך לספק כיבוד מיוחד שיצור את האווירה החגיגית והנעימה שמעוניינים לשמר […]