הפקת ימי כיף לקבוצות

העולם האלקטרוני והדיגיטלי הביא עמו המון יתרונות והשפעה מרחיקת לכת על חיינו. כיום קשה לנו לדמיין את חיינו ללא האינטרנט, מבלי להעלות תמונות לסטורי ומבלי להשתמש בוויז. ואלו הן רק דוגמאות קטנות המדגימות כיצד חיינו השתנו מן הקצה אל הקצה. אין ספק כי ילדנו גדלים לעולם שונה מאוד מהעולם שאותו אנחנו הכרנו ואין ספק כי מדובר בדבר חיובי וטוב. ובכל זאת לא ניתן להתעלם מהעובדה כי העולם הדגיטילי הזה שכה נוכח בחיינו טומן בחובו גם בעיתיות מסוימת. הבעייתיות הזאת נעוצה בעובדה כי הקשרים החברתיים הולכים ונמוגים. עובדה זו נכונה גם בין חברים וגם בקבוצות כמו מקומות עבודה. אנחנו פחות מכירים את האנשים שאיתם אנחנו עובדים באופן יומיומי והדבר מוביל לחסרונות גדולים ביחסים בתוך הקבוצה. בכדי להתגבר על הבעיה הזאת ולחבר את העובדים זה לזה כדאי לכם לשקול הפקת ימי כיף לקבוצות. כך תגשרו על הפערים ותחברו בין העובדים ובין האנשים בקבוצות.

באתר של חברת הפקות RIL מתחיל להתגבש יום כיף מרתק

וודאו כי יום הכיף מותאם לקבוצה

הפקת ימי כיף לקבוצות מחייבת מחשבה עמוקה. לא ניתן לומר כי יש סט פעולות שעלינו לפעות על פיו כאשר אנחנו מפיקים ימי פעילות מכיוון שכל פעילות צריכה להיות מותאמת לקבוצה שבאה. אם לדוגמא רוב המשתתפים בפעילות הם ילדים הרי שיש להתאים להם את יום הכיף. לעומת זאת אם המשתתפים הם מורים לידיעת הארץ הרי שהפעילות תהיה שונה לחלוטין. עלינו לנתח את הקבוצה שבאה לפעילות ועל פי ניתוח זה לגזור את הפעילות המתאימה. זה התפקיד של מפיקי הפעילות ועל כן ישנה חשיבות גדולה שנבחר מפיקים איכותיים וטובים שידעו איזה פעילות כדאי לעשות.

גם משפחות יכולות להפיק המון מיום כיף

עליכם להבין כי הפקת ימי כיף לקבוצות אינה מתאימה רק למקומות עבודה אלא גם למשפחות. משפחה הרוצה לשבור שגרה ולחבר בין הדודים, הדודות, הילדים והסבים והסבתות יכולה להפיק המון מיום כיף. הקשרים החברתיים בין בני המשפחה יהיו יותר טובים וזהו דבר בעל ערך אדיר בשביל המשפחה שלכם היכול לשרת אתכם בצורה נפלאה.

אורי לופוליאנסקי תרומתו לחברה

כשאנחנו בוחנים תרומה של אדם לחברה, אנחנו יכולים להתבונן על כך מזוויות שונות. יש מי שיתרום מכספו, בין אם בסתר ובין אם בפומבי, יש מי שיתרום באמצעות פעילות שהוא יבצע בפועל, בכך הוא יתרון מזמנו היקר, יש מי שיתרום לחברה באמצעות הידע שהוא רכש בתחומים שונים, ויש מי שיעשה זאת באמצעות הקמת ארגון שנועד לשרת את החברה.

אורי לופוליאנסקי הוא דוגמא טובה לאדם שתרם ותורם לחברה בעזרת ארגון שהוא ייסד. לא מדובר על אדם עשיר ולכן הוא לא תרם מכספו, אורי לופוליאנסקי תרם מזמנו לחברה וכן באמצעות פעילויות שונות שהוא ביצע, אך הכל הוא עשה דרך הארגון אותו הוא הקים, ארגון יד שרה.

כל אחד מאיתנו שמע בוודאי על ארגון זה, בין אם באופן ישיר כמשתמשים בשירותי הארגון (עבור עצמנו או עבור בני משפחה), ובין אם באופן עקיף דרך התקשורת או בדרכים אחרות. ארגון זה כידוע, הוא ארגון אשר מאפשר לאנשים שאין להם יכולת לרכוש ציוד רפואי, לשכור אותו ובכך הם יכולים ליהנות מאיכות חיים גם אם הם חולים או מתמודדים עם מצב בריאותי מסוים.

מעבר לכך, במהלך השנים הארגון יצר מגוון רחב של פעילויות התנדבותיות שונות שנועדו לעזור לחברה. צריך לומר, אף על פי שהארגון פונה ומיועד לכולם, הרי שבראש ובראשונה הוא מיועד לשכבות החלשות בחברה. הרי ברור מאליו שהשכבות החזקות אינן צריכות את הארגון, ייתכן מאוד שהן יעזרו בו, אך בסופו של יום, יש להן אפשרויות כלכליות רבות והן לא צריכות את ארגון יד שרה בשביל כסא גלגלים או כל דבר אחר.

לכן התרומה של אורי לופוליאנסקי לחברה היא משמעותית, מאחר והיא מקלה ברמות שונות על השכבות החלשות, השכבות שזקוקות לשירות זה מעל לכולם.

נקודה חשובה שצריך לציין היא, לא מדובר בארגון עירוני או ארגון אזורי, אומנם כך הוא היה בתחילת הדרך, אך עם השנים הוא התרחב וכיום הוא פועל בכל רחבי הארץ. יש לכך משמעות, מאחר וכל אחד יכול ליהנות ממנו, לא משנה איפה הוא מתגורר.

 

איך נדע לבחור את ציוד ההגברה המתאים לנו ביותר?

כאשר אנחנו רוצים לבחור הגברה לאירוע שאנחנו מארגנים, יש צורך לקחת מספר פרמטרים בחשבון, הגברה היא מילה כוללת מידי ולא כל רמקול או כל מיקרופון לדוגמה יתאים בצורה טובה לאירוע שלכם.

כיום קיימות מספר אופציות על מנת להביא ציוד הגברה לאירוע שלנו, האופציה הנפוצה ביותר היא השכרת ציוד הגברה.
השכרת הגברה זו הדרך הטובה, הקלה והזולה ביותר בכדי לדאוג לפתרון שמע מעולה לאירוע שלכם.

אז איך בעצם אנחנו יכולים לבחור את ההגברה המתאימה לנו ביותר? קיימים מספר פרמטרים שישפיעו על ההחלטה.
ראשית, אתם חייבים לדעת כמה בערך, פחות או יותר אנשים ישתתפו באירוע, לפי מספר האנשים נדע איזה עוצמה מבחינת ההגברה אנחנו צריכים.
עוד דבר שמשפיע על החלטת הבחירה הוא האם המקום שבו אנחנו עורכים את האירוע הוא מקום פתוח או סגור, איך זה קשור אתם שואלים? התשובה פשוטה, כשמפעילים מוזיקה במקום סגור עוצמת השמע תיהיה גבוה יותר בהשוואה למקום פתוח, במקום סגור המוזיקה שנפלטת מין הרמקול "מתנגשת" בקיר והקול כביכול חוזר אלינו, לעומת מקום פתוח ששם הרבה יותר קל למוזיקה להיבלע, זו הסיבה שלמקומות פתוחים אנחנו צריכים הגברה עוצמתית הרבה יותר. לכן כאשר אנחנו עושים את האירוע בשטח פתוח יש לקחת בחשבון שנצטרך הגברה בעוצמה גבוה יותר.

כאשר אתם שוכרים רמקולים יש לשים לב שאתם מקבלים אותם עם סטנד שירים לכם את הרמקול לגובה האוזניים של האנשים, מצב שכזה יוסיף לאיכות השמע באירוע.

דבר נוסף שצריך לשים לב אליו זה לאיזו מטרה אנחנו רוצים את ההגברה, האם זה לריקודים או שאולי זה להרצאה או כנס.. אם אנחנו צריכים את ההגברה לריקודים צריך לקחת בחשבון שנצטרך עוצמת מוזיקה גבוה וכדאי לקחת גם סאב-וופר, על מנת שנרגיש בס טוב שיוסיף לריקודים, בנוסף מומלץ מאד לדאוג לשני רמקולים ולא רק לרמקול אחד, על מנת שיהיה היקף סאונד ברמה גבוה יותר. אם מדובר רק על אירוע כמו כנס או הרצאה אפשר להסתפק ברמקול אחד.

יש לשים לב שהגברה זה לא רק רמקול בלבד, אלא ציוד הגברה זה מילה כוללת לכל מה שנלווה להגברה, לעיתים יש צורך גם במיקרופונים ובמיקסרים ואביזרי הגברה נוספים שעל מנת לדעת בדיוק מה מתאים לכם כדאי להתייעץ עם איש מקצוע או עם חברה להשכרת ציוד הגברה לאירועים.

צימרים מומלצים בצפון – למה כדאי לנפוש בפסח בצפון?

חג הפסח הוא הזדמנות מעולה לנפוש בארץ כאשר מזג האוויר נעים מאוד – לא חם ולוהט כמו בשיא הקיץ ולא קר מאוד כמו בחורף. האביב הוא תקופה מעולה לצאת לחופשה של מספר ימים בצפון וליהנות מאווירה נעימה, נופים יפים והרבה מאוד פינוקים. צימרים מומלצים בצפון יכולים להוות יעד מושלם לחופשה משפחתית או לחופשה זוגית בחג הפסח. בצימרים אנחנו יכולים לנפוש במהלך חול המועד או במהלך ערב החג. כל שעלינו לעשות הוא לבחור באתר צימרטופ את הצימר המומלץ שהכי מתאים לנו מבחינת מיקום. חשוב שנבחר ללון בצימר שיהיה לנו נוח לצאת ממנו לטיולים ואטרקציות מגוונות.

צימרים מומלצים בצפון – למה כדאי לנפוש בקיץ בצפון?

צימרים מומלצים בצפון מהווים יעד מעולה לחופשה לא רק באביב אלא גם בקיץ. יש הרבה מאוד צימרים בצפון שיש להם בריכה פרטית או ג'קוזי – שתי אטרקציות מעולות בימים החמים של יולי או אוגוסט. כדאי לנפוש בצפון בקיץ כי חופשה מסוג זה קלה יותר לארגון ונעימה יותר מאשר חופשה בחוץ לארץ. אם אנחנו רוצים לצאת לחופשה נעימה עם הילדים או עם בן או בת הזוג שלנו בקיץ אנחנו לא צריכים להרחיק עד אירופה הקלאסית. אנחנו יכולים בהחלטה של רגע מעכשיו לעכשיו להזמין צימר ולצאת לחופשה של פסק זמן ופינוקים רבים בגליל התחתון, באזור בית שאן או באזור רמת הגולן.

צימרים מומלצים בצפון – חופשה בצפון פתרון מושלם לנופש משפחתי

חופשה בצפון היא פתרון מושלם לנופש משפחתי כאשר אנחנו רוצים לצאת עם ההורים שלנו ועם כל האחים שלנו לחופשת גיבוש משפחתית. יש ערך רב ביציאה לחופשה עם המשפחה המורחבת. בחופשה מסוג זה הילדים שלנו יכולים לשחק עם בני הדודים שלהם וההורים שלנו יכולים לשמור על הילדים כאשר אנחנו רוצים לצאת לארוחה רומנטית בערב. צימרים מומלצים בצפון יכולים להוות מקום נהדר בו נוכל לצאת לחופשה כל המשפחה ביחד גם עם המשפחה המורחבת שלנו מונה למעלה מה-20 איש. בחופשה מסוג זה נוכל לטייל ביחד, ליהנות מארוחות משותפות והכי חשוב ליהנות מבילוי ייחודי וכיפי עם האנשים שהכי קרובים לנו בעולם.

עיסוי באבנים חמות

עיסוי באבנים חמות נחשב לאחד מסוגי העיסוי האהובים והנפוצים ביותר בכל מרכז ספא. מדובר על עיסוי המגיע במקור מהתרבות האינדיאנית, אשר הבינה את הקשר החזק הקיים בין הגוף לנפש. מדובר על עיסוי מפנק, המעורר בגוף המטופל תחושות נעימות של רוגע ושלווה פנימית. קיימים מספר סוגים שונים של עיסוי באבנים, בהתאם לסוג האבן המשמשת לצורך הטיפול. אחת האבנים הנפוצות ביותר המשמשת לצורך הטיפול, היא אבן בזלת חלקה ונעימה למגע. העיסוי מתבצע באמצעות האבן בשילוב עם שמן שקדים חם ומפנק. שמן השקדים ידוע בסגולות הרבות שלו, כולל מצבור עצום של ויטמין אי, ברזל ואבץ. מינרלים וויטמינים אלו חודרים לעור, והופכים אותו לגמיש ורך יותר למגע. מעבר לכך, אבן הבזלת עצמה מכילה סגולות ריפוי מדהימים, היות והחום שנפלט ממנה יכול לחדור לתוך הרקמות העמוקות יותר ולסייע בשחרור של שרירים תפוסים וכאבי גב חזקים.

בקרו באתר https://www.r-c.co.il והכירו את כל סוגי העיסויים

עיסוי באבנים חמות – כי לכל אחד מגיע להירגע ולנשום עמוק יותר

אבנים חמות המונחות לאורך עמוד השדרה, יכולות לגרום לכל מטופל תחושה מרגיעה ונינוחה יותר. החום של האבן נספג ברקמות הגוף השונות, והוא מאפשר לגוף להירגע ולהרפות מכל המתח שהוא צבר בשבועות ואף בחודשים האחרונים. מעבר לכך, החום של האבנים יכול להשפיע על מערכת החיסון, לחזק אותה ולהפוך את הגוף לחסין יותר בפני חיידקים ווירוסים שונים. בזכות המינרלים המצויים באבנים החמות, החום נשמר על האבן לאורך זמן ומצליח לחדור גם לשרירים העמוקים יותר. כתוצאה מכך, העיסוי מסוגל להרפות שרירי גב מעיקים, כאבים שמקורם בשרירי יציבה וכדומה. מבחינה נפשית, האינדיאנים האמינו כי עיסוי זה יכול לשחרר חסימות אנרגטיות, מחסומים ודפוסי מחשבה מגבילים, אשר גורמים לחיים שלנו להיות קשים וכואבים יותר. בנוסף לכך, מדובר על עיסוי אשר מסייע לגוף להתנקות מכל הרעלים שהוא צובר, להמריץ את זרימת הדם ולשפר את מראה העור.

לסיכום, עיסוי באבנים חמות יכול להתאים לכל מי שזקוק להפסקה קלה מהמתח והסטרס שמאפיינים את חייו. זהו עיסוי מפנק, המבריא הן את הגוף והן את הנפש. העיסוי תורם לחיזוק מערכות הגוף השונות, ומסייע לתחושת רגיעה ושלווה פנימית.

ללכת על בטוח: 4 דברים שצריך לתכנן לקראת צילום אירוע חשוב

הרבה פעמים, כשאנחנו בוחרים צלם לאירוע, לא משנה אם זה אירוע כמו חתונה, בר ובת מצווה, יום הולדת או כל אירוע אחר, אנחנו מתנהלים על אוטומט. אנחנו מזמינים צלם שיש לנו עליו המלצות וחוות דעת חיוביות, אנחנו לא בוחנים בדיוק מעבר לכך, והרבה פעמים גם הצילומים יכולים לצאת טובים, אך לא מיוחדים.

בשביל שהתוצר הסופי יצא מיוחד, בלתי נשכח, כזה שאנחנו נרגיש שבאמת מדובר במשהו ייחודי, אנחנו צריכים להתייחס לכל התהליך בצורה כזו. לשם כך, אנחנו צריכים להשתמש בכמה שיותר כלים ואמצעים שיהפכו את הצילומים לכאלה, וכמובן שאנחנו אמורים לשתף את הצלם שלנו בתהליך, הוא צריך לדעת מה מיוחד מבחינתנו, וכיצד אנחנו רואים את התהליך.

אנחנו נציג כעת 4 נקודות שיכולות לעזור לנו להפוך הליך צילום, שגרתי לכאורה, להליך מיוחד ומרשים. מדובר בנקודות שיכולות בהחלט להפוך את התהליך להרבה יותר מרשים, בין אם זה תוך כדי העבודה ובין אם זה בתוצר הסופי שלו.

>>> הכירו את ליאור סוויסה הצלם לאירוע שלכם

נקודה ראשונה, אנחנו צריכים להציג לצלם תמונות ישנות מיוחדות שלנו. נכון שהוא לא יוכל לשחזר את הרגע, אבל סביר להניח שהוא יוכל להבין למה הכוונה שלנו, מה אנחנו מצפים. דוגמא טובה לכך אפשר לראות בתמונות לפני חתונה, בני זוג שמראים לצלם תמונות מהעבר שלהם, יכולים לעזור לו בכך לצלם אותם באופן דומה ולא באופן שאיננו מתאים להם.

נקודה שנייה, אנחנו יכולים להשתמש באביזרים או גורמים חיצוניים. למשל, אם יש לנו כלב או חתול, למה שלא נכניס אותם לתוך הצילומים? אם יש לנו אלמנטים של רטרו, למה שלא נשתמש בהם בתהליך הצילומים?

נקודה שלישית, אנחנו יכולים לבקש מהצלם לעשות את הצילומים בלוקיישנים שונים, בין אם זה במקומות שאנחנו אוהבים ובין אם זה במקומות שמסמלים עבורנו דברים מיוחדים, כמו למשל גן משחקים או כל מקום אחר.

נקודה רביעית, אנחנו צריכים להרגיש חופשיים, משוחררים, לכן חשוב שחלק מהצילומים יהיו פרי סטייל, ולא צילומים בבימוי. זה הרבה יותר מרשים ומיוחד.