איך לבחור גנרטור שיתאים לגודל האירוע

אם אתם מתכננים לערוך אירוע כלשהו בחוץ, חשוב מאוד שתערכו בצורה הטובה ביותר לאירוע מעין זה. אירוע בחוץ הוא אמנם אירוע אשר מסב לא מעט הנאה עבור כל הנוכחים בו, אולם, הוא אירוע אשר דורש התארגנות טכנית איכותית, על מנת שהוא יתנהל בצורה הטובה ביותר.  התארגנות טכנית מעין זהו כוללת בה: השכרת שולחנות וכסאות, השכרת מתנפחים לילדים, השכרת אוהלים במקרה הצורך, בחירה בקייטרינג איכותי אשר יכול לשהות בחוץ פרק זמן סביר ועדיין להישאר טעים וטרי, בחירת אטרקציות שונות, בחירה בתאורה מתאימה, בחירה במוזיקה ועוד. כמובן, שבכדי לדאוג לאספקת חשמל תקינה למקום על מנת להפעיל את כל מוצרי החשמל הדורשים הפעלה, תאלצו לבחור בגנרטור.

כיצד תבחרו את הגנרטור המתאים ביותר לאירוע שלכם

גנרטור הינו מחולל אנרגיה, אשר ניתן באמצעותו לספק זרם חשמלי למוצרי חשמל על מנת להפעיל אותם, מבלי שיהיה צורך לחיבור זמין למערכת החשמל הסטנדרטית. הגנרטור נחוץ ובסיסי מאוד בכל מקום הדורש אספקת חשמל תקינה, גם במקרה של הפסקת חשמל או תקלה בחשמל. כך למשל: בבתי חולים ניתן למצוא גנרטורים גדולים ועוצמתיים אשר מטרתם היא לספק אנרגיה חשמלית חלופית במקרה של הפסקת חשמל או בעיה בחשמל, עבור כל המכשור הרפואי. כמובן שבכוחו של גנרטור לספק אנרגיה חשמלית לכל מכשיר הדורש חשמל לצורך הפעלתו, באירועים המתקיימים בחוץ. את הגנרטור לאירועים יש לבחור בהתאם לצריכת החשמל של כלל המכשירים במקום הדורשים אנרגיה חשמלית. בהתאם לצריכה זו יש לבחור בגנרטור שיכול לספק את צריכת החשמל הזו. מלבד זאת, יש צורך כדאי לבחור בגנרטור הפועל בצורה שקטה.

על מה עוד חשוב לשים דגש בטרם בוחרים גנרטור לאירועים

בטרם תבחרו את הגנרטור, חשוב מאוד שתבדקו האם החברה אשר ממנה אתם משכירים את הגנרטור, מציעה גם שירותי הובלה של הגנרטור, הצבתו במקום וחיבורו בצורה תקינה ואיכותית לכל מכשיר הדורש זאת במקום. חשוב מאוד לבחור בחברה המספקת גנרטורים איכותיים כמו מתוק וקופץ אשר ידוע כי הם ישמשו לצורך מטרתם בצורה הטובה והאיכותית ביותר, על מנת שכל המכשור יעבוד בצורה תקינה וללא בעיות.

מי בכלל צריך הרכב מוסיקלי לקבלת פנים

על פניו השאלה, מי צריך הרכב מוסיקלי לקבלת פנים היא קצת מוזרה. הרי זו לא חובה, בדיוק כמו שלהזמין תקליטן זה לא חובה ויש גם אירועים שאפילו לא מזמינים שירותי קייטרינג אלא מציעים לאורחים במקום להביא מתנה, להכין משהו ואז כל אחד מכין משהו משלו וכך יוצרים אירוע מושלם.

אך מן הסתם, אם אנחנו רוצים ליהנות מאירוע מושקע, מיוחד, יוצא דופן, אנחנו לא נסתפק בזה. אנחנו כן נזמין הרכב מוסיקלי או נגן מוכשר דרך הלינק הזה, ולו בשביל העובדה שאנשים יוכלו ליהנות בזמן קבלת הפנים ממשהו אחר, משהו שהם לא בהכרח רגילים אליו.

צריך לומר, לא בכל אירוע אנחנו נראה הרכב מוסיקלי כזה, לא בכל אירוע גם צריך אותו. אפשר לומר בוודאות שבברית או בריתה, בר ובת מצווה, וכן בימי הולדת לילדים, אנחנו לא נראה הרכב כזה. אנחנו גם לא נראה אותו, סביר להניח, במסיבות גיוס או שחרור וגם לא בכל מסיבת יום הולדת שאנחנו נוזמן אליה. בסופו של דבר, מדובר בהשקעה כספית לא קטנה מצד אחד, וכן בהרכב שמותאם בדרך כלל, לסוג מסוים של אירועים.

אז איפה כן נראה הרכב מוסיקלי כזה? איפה כן צריך אותו? אנחנו יכולים למצוא כמה אופציות כאלה.

ראשית, בחתונות. הרבה מאוד זוגות בוחרים להנעים את זמנם של האורחים שלהם בזמן קבלת פנים עם הרכב מוסיקלי שהזמינו מהאתר https://www.musicali.co.il. במקום להשתמש בשירותיו של תקליטן בחלק זה. יש כאלה שמעדיפים להשתמש בתקליטן, מתוך תפיסה שאם משלמים לו על האירוע, אז רצוי להשתמש בשירותיו לאורך כל הערב, מצד שני, יש הסבורים שעדיף אולי לגוון עם הרכב כלי מיתר או כלי הקשה.

שנית, אנחנו נראה הרכב כזה באירועים עסקיים, מסחריים ואירועים אחרים, למשל אירועים באקדמיה. מדובר באירועים עם קהל מכובד, סביר להניח ששם גם לא יהיה נוכח תקליטן ולמעשה ההרכב יהיה היחידי שילווה את הערב בנגינה, לעיתים לא רק בשלב קבלת הפנים אלא גם לאחר מכן.

סביר להניח שגם במסיבות ימי הולדת עגולים או ימי נישואים מיוחדים, אנחנו נזכה לראות הרכבים כאלה.

אין לך כוח לבשל בשבועות – קייטרינג חלבי

חג שבועות הולך ומתקרב, ולא מעט משפחות וחברים ירצו לערוך ארוחות חג מיוחדות, ארוחות על טהרת מוצרי חלב, קרי פשטידות, קישים, גבינות, פסטות ועוד. מצד שני, לא מעט אנשים יעדיפו לא להיות אחראיים על הכנת הארוחה ויבחרו דווקא להזמין שירותי קייטרינג חלבי לשם כך.

בשביל להתמודד עם מצב שכזה לא צריך לעשות הרבה. כל מה שנדרש לעשות, זה פשוט ליצור קשר עם חברה שמתמחה בשירותי קייטרינג שף וקייטרינג חלבי ויש לה תפריט מוכן עבור חג שבועות. אנחנו צריכים לספק לה מידע, כמה אורחים אמורים להיות באירוע או בארוחה שלנו, מה בדיוק אנחנו רוצים להגיש להם, כמה מנות, כיצד ומתי אנחנו צריכים שהכל יהיה מוכן. בצורה כזו החברה תוכל לספק לנו את כל השירות הנדרש על פי הצרכים שלנו.

חשוב לומר, מאחר וחג שבועות מתקרב, הרי שעלינו לעשות זאת מספיק זמן מראש, אנחנו לא יכולים לחגות לרגע האחרון. רצוי מאוד שאנחנו ניצור קשר עם צוות החברה מבעוד מועד, גם על מנת שנוכל להכין את התפריט מראש וגם על מנת שלא יווצר מצב, שאחרים יתפסו את מקומנו ואנחנו נצטרך לחפש חברות אחרות שיוכלו לעשות זאת עבורנו.

נקודה חשובה שצריך להתייחס היא, מה בדיוק אנחנו רוצים להגיש בארוחה. מן הסתם זה יהיה אוכל על טהרת חלב וגבינות, אך השאלה היא, האם אנחנו מחפשים מנות סטנדרטיות, האם אנחנו מחפשים מנות מיוחדות, מנות על פי עדות ומסורות מסוימות, מה בדיוק אנחנו רוצים להזמין. ככל שנהיה יותר מדוייקים, כך יש יותר סיכוי שהתפריט שלנו יתאים לאירוע ולמה שאנחנו מכוונים אליו. נוכל גם להיעזר בשף פרטי לאירועים.

עוד נקודה שאנחנו צריכים לקחת בחשבון היא, לא מספיק שאנחנו רק נזמין תפריט חלבי. אנחנו צריכים שהתפריט יכיל גם דברים נוספים, בין אם זה קטניות, בין אם זה סלטים, פירות, ועוד שורה של דברים, כך נוכל לספק לאורחים שלנו גיוון מיוחד. אנחנו לא חייבים להגיש להם בשר מן הסתם, אך אנחנו כן צריכים להגיש לאורחים שלנו משהו שהוא מעבר לגבינות.