סקסופוניסט לאירועים – כשהג'אז מככב באירוע שלכם

באירועים של היום אנחנו מוצאים הרבה דברים הנעשים ב'אינסטנט'. מה למשל? הדוגמא הכי טובה היא המוסיקה של האירוע. אם בעבר שמור היה מקום של כבוד מוסיקה של האירוע וכולם ידעו כי באירוע יש ליצור במת תזמורת גדולה ומרווחת למען כל חברי ההרכב, הרי שהיום העולם ואולם החתונות מתנהלים שניהם בצורה שונה לחלוטין. הרכב כזה תוכלו למצוא באתר http://www.musicali.co.il/

מה קורה על במת התזמורת?

למעש אם תיכנסו לאירוע, כל אירוע שהוא המשלב גם מוסיקה, תוכלו לשמוע את המנגינות, את כלי השיר ואת התזמורת כאשר היא מכה בכל עוז. אך אם תנסו לחש את מקור הקולות והשמה, לא תמיד תצליחו למצוא אותם. לא פעם מדובר באיש מקצוע אחד בלבד החמוש במחשבו האישי לצד מערכת הגברה כאשר מתוך אלו הוא למעשה מפיק את כל המוסיקה של האירוע. האם זה רע? לא. המוסיקה דווקא נשמעת היטב. היא משולבת כראוי לכל אורך האירוע, היא נותנת את הטון שלה במקומות הנכונים ובטונים הנכונים ולמעשה היא משתלטת היטב על האירוע ומיטיבה למלא את סעיף המוסיקה של האירוע.

סקסופון באירוע

אז אם אמרנו שהתקליטן מסוגל למלא את מקומה של המוסיקה באירוע, עדיין לא נוכל לומר כי מומלץ באמת לוותר על הכול. עדיין יש מקום לחלק מכלי הנגינה האמיתיים. יש כאלה שאין להם תחליף ובמציאות הם נראים ונשעם הרבה יותר טוב.

לדוגמא הסקסופון. סקסופוניסט באירועים מעניק הרבה עושר והרבה מרקם לכל שיר שנשמע ברקע. כאשר הנגן נוטל את הסקסופון על מנת לנגן בו הוא למעשה מרחיב את כל התזמורת ומעניק הרבה השראה לכל הסביבה. אין ספק כי מדובר בתרומה מהותית ובתחושה מיוחדת המתווספת לכל האירוע. חבל לוותר על כלי כזה וממש לא מומלץ לוותר על העוצמות של הכלי.

קראו עוד על הרכבי ג'אז לקבלת פנים בכתובת https://www.jazzmenmusic.com/