כל מה שצריך לחתונה אונליין

חתונה היא אירוע משמח מאד אך כרוך באין ספור התרוצצויות, פגישות וישיבות. כדי לצמצם את העומס, אפשר להיעזר באתר האינטרנט ולבצע באמצעותו שיחות עם ספקים שונים, כדי לסגור עלויות ומועדים וכך לצמצם את הצורך בכל כך הרבה פגישות, בדקו את ספקים לחתונה Bebride.

כל מה שצריך לחתונה – אונליין

בשיטה החדשה בני הזוג עוברים על אתר האינטרנט ורואים כמה וכמה הצעות בכל תחום. אם לדוגמה הם מחפשים צלם, הם נכנסים לקטגוריה הרלוונטית, רואים צילומים של כל אחד מהספקים המציעים לתת שירות לזוגות ומגיעים למסקנה, מי הוא הצלם הנכון ביותר עבורם.

הם שולחים לו הודעה, מעדכנים על מועד האירוע והמיקום הגיאוגרפי כדי לוודא שהוא פנוי במועד זה ושיוכל להגיע לאירוע. השלב הבא הוא קביעת דפוסי העבודה כמו לדוגמה כמה מצלמות וידאו יהיו באירוע, מצלמת רחף, רחפן, כמה צלמי סטילס וצלם מגנטים. כמו כן יתואם נושא צילומי הטראש דרס בחוף הים ומיקום הצילומים בערב החתונה לפני ההגעה לגן האירועים. השלב הבא הוא סגירת העלויות. ברוב המקרים בני הזוג והצלם מוצאים את שביל הזהב ומסכמים על מחיר ספציפי. כולם מאשרים זאת בחתימה על ההסכם וכך בני הזוג יודעים שנושא הצלם סגור וכעת עליהם להתקדם לנושא הבא.

בחירת ספקים לאירוע 

בדרך דומה הם בוחרים את הדיג'יי לאירוע, את מעצבת הפרחים לחופה, את ההפקה שתטפל בהעברת ההזמנות ובדיקת נתוני ההגעה של האורחים, את שמלת הכלה (בדקו שמלות כלה יד שניה) ואת חליפת החתן. 

בקטע הקולינרי חייבים להגיע לטעימות ולכן מתאמים את המועד הנוח ומגיעים למטבחו של השף, כדי לקבל החלטות לגבי המנות השונות שיוגשו למשתתפי החתונה.

כאשר מבצעים הזמנות רבות on line חוסכים זמן רב ומייעלים מאד את שיטת העבודה.

מסעדות ומשלוחים בתקופת קורונה

תקופת הקורונה איתגרה את כולנו ואילצה אותנו להתאים את עצמנו למצב החדש. זה נכון ברמה האישית וזה נכון ברמה המקצועית. אם אנחנו רוצים להצליח לשרוד את התקופה מבחינה עסקית, אין לנו ברירה אלא להתאים את עצמנו לכללים ולתנאים השונים, שהתקופה יצרה. 

דוגמא טובה לכך אפשר לראות בעולם המסעדנות. מאחר ובמהלך תקופת הקורונה הממשלה קבעה לא פעם, שאסור לשבת במסעדות, אז האופציה העיקרית שנותרה לבעלי המסעדות, היא לספק שירות טייק האווי או שירות משלוחים (הזדמנות מעולה לבדוק את מסעדת קופינאס משלוחים). כלומר, במקום שהלקוחות ישבו ויאכלו במקום, הם יוכלו לקחת את האוכל הביתה או להזמין משלוח עד הבית. 

כך מצאו את עצמן מסעדות בכירות עוברות לעבוד, בסגנון מסעדות למזון מהיר. אם עד שנת 2020, מי שבעיקר עסק במשלוחים היו מסעדות רשת או מסעדות שירות מהיר שהציעו משלוחים הביתה או לבית העסק, בעוד שמסעדות רגילות סיפקו רק אפשרות לשבת בשטחן, אזי שאותן מסעדות נאלצו להתרגל למצב חדש, אחרת הן לא יכלו לשרוד. 

כיצד עובדים עם מסעדות בזמן הקורונה

נניח ואנחנו לקוחות שרוצים ליהנות מארוחה טובה של מסעדה מסוימת. אז כל מה שעלינו לעשות, במקום להזמין מקום ולשבת במסעדה, אנחנו יכולים להזמין ארוחה דרך המחשב או ליצור קשר בטלפון ולהזמין שירות. 

צריך לציין כמה נקודות חשובות לגבי התהליך:

ראשית, הרבה מאוד מסעדות הרחיבו את שטח הפעילות שלהן. כלומר, גם אם הן ממוקמות במקום מסוים, אזי שהן מספקות שירות משלוחים לרדיוס נרחב, מתוך הבנה שלא ישתלם להן מבחינה עסקית לקבל הזמנות רק מהאזור הקרוב אליהן. 

שנית, כמו בכל מצב אחר, גם כאן אנחנו צריכים להיות ערים לעובדה שיש מקרים שנצטרך להמתין זמן רב עד שהמשלוח יגיע, ולכן מוטב לעשות את ההזמנה מספר שעות לפני שאנחנו מתכננים לאכול. 

שלישית, מאחר ומדובר על תקופת קורונה, עלינו לוודא שהשליח ישאיר את האוכל מחוץ לדלת (אם אנחנו מבודדים) או שהוא יגיע אלינו עם מסכה וכפפות, על מנת שלא נצטרך לבוא איתו במגע ולא יהיה חשש שהוא ידביק אותנו, אם הוא נושא את הנגיף. 

גם בתקופת קורונה בדקו הפקת ארועים בקופינאס

מסעדות בתל אביב בתקופת הקורונה

מחלת הקורונה ללא ספק הצליחה להשבית את החיים של כולנו באופן כזה או אחר. יחד עם זאת, בין הגל הראשון לשני, ישנם לא מעט אנשים אשר עדיין מעוניינים להנות מכל מקום בילוי שעדיין פתוח, בטרם הממשלה תחליט על סגר נוסף. בעיר תל אביב ניתן למצוא כיום לא מעט מקומות בילוי שעדיין פתוחים לקהל הרחב. כך לדוגמא: ישנן לא מעט מסעדות אשר ניתן להנות מהן, תוך שמירה על ההגבלות הרלוונטיות. כך שאם אתם מעוניינים לסעוד בעיר תל אביב בתקופה זאת, כל שעליכם לעשות זה לבדוק איזה מסעדות מומלצות בתל אביב פתוחות ולהגיע לסעוד במסעדה המדוברת.

כיצד בוחרים מסעדה בתל אביב בתקופת הקורונה?

אין ספק שלמרות תקופת הקורונה המסבה אי נוחות ואי נעימות רבה לכלל האזרחים, עדיין יש רצון לצאת ולבלות. לאחר הגל הראשון שהביא עימו סגר הרמטי ולא קל להתמודדות, הציבור בישראל חש כי הוא צריך אוויר. פשוטו כמשמעו ומנצל כל רגע וכל מקום בילוי שעדיין נותר פתוח, על מנת להירגע, להנות ולשכוח מעט מהתקופה המאתגרת והלא פשוטה כלל שאנו עוברים. על כן, אם תגיעו לעיר תל אביב, תשמחו בוודאי לגלות שניתן למצוא בעיר מסעדות פעילות, אשר מקבלות אליהן סועדים בהתאם לכמות הסועדים המותרת בחוק. אם בא לכם להנות מחוויה קולינרית מושלמת בתל אביב, כל שעליכם לעשות זה פשוט למצוא את המסעדה הטובה ביותר בעיר. על ידי בחירה באתר אינטרנט ייעודי, תוכלו למצוא מגוון רחב של מסעדות בתל אביב, בהתאם לקטגוריות שונות. כל שיהיה עליכם לעשות זה פשוט לבחור את סוג המסעדה שמתחשק לכם לסעוד בה ואת המיקום הרלוונטי מבחינתכם ולמצוא מידע אודות המסעדות העונות לדרישות שלכם.

אין ספק שתקופת הקורונה היא תקופה קשה, חיפוש אחר מסעדות בתל אביב בתקופת הקורונה לסעוד בהן, זה בהחלט דבר שיכול להעניק לכם רוגע ושלווה זמניים וחוויה קולינרית מושלמת.

מיתוג אירועים? איך תמתגו את החתונה שלכם?

המטרה של זוגות רבים היא ליצור אירוע חתונה, שהוא מיוחד ולכן הם חושבים על רעיונות יוצאי דופן שיתרחשו בחתונה כמו נגנים מפתיעים, הופעה של זמר אורח ועוד.

מיתוג אירועים 

אחד הטרנדים המובילים הוא מיתוג של האירוע. יצירה של קו עיצובי המאפיין את בני הזוג כמו לדוגמה האהבה המשותפת שלהם לים, לטיולים בחו"ל או לרכיבה על סוסים.

בני הזוג בעזרת אפשרויות העיצוב באתר, מכינים אופציות של עיצוב עד לבחירת העיצוב הנראה להם שהוא הנכון ביותר עבורם. ראו למשל עיצוב אלבום לחתונה עם wedesign.

מי שמתקשה בהכנת העיצוב או מרגיש שאינו מספיק מוכשר, נעזר בצוות היצירתי של החברה אשר כולל מעצבים גרפיים מוכשרים. הם מציעים לבני הזוג כמה סקיצות שמתאימות לחשיבה שלהם, כך שיבחרו מתוכן את המיתוג המוביל שהוא המייצג אותם. 

באמצעות מיתוג זה, יוכנו כמה פריטים כמו ההזמנות המושקעות לחתונה הייחודית הכוללות את כל המידע על המיקום ומועד החתונה, כך גם המעטפות המעוצבות בגודל התואם את מידותיה של ההזמנה. כמו כן דף נחיתה הכולל את התאריך בו יתקיים האירוע החשוב – save  the date. בנוסף האורחים שיגיעו לאולם, ייהנו מתפריט האירוע שיודפס על הדף הממותג וכך גם פתקיות ההושבה והשילוט של מספרי השולחנות השונים. 

בידול מול אירועים אחרים 

תפקידו של המיתוג הוא לבדל אירוע זה מאירועים דומים אשר מתרחשים אצל בני משפחה או חברים. בני הזוג בוחרים את הקו המוביל בעיצוב כמו לדוגמה איור הומוריסטי שלהם ולאורך כל המוצרים המודפסים רואים איור זה, העובר כחוט השני בכולם.

בדרך זו הם יוצרים גרפיקה בולטת, או צילום יוצא דופן שמאפיין אותם ומעלה חיוך עבור כל מי שמקבל את ההזמנות הייחודיות והפריטים הנלווים באירוע עצמו.

>בדקו גם עיצוב אלבום לברית באתר we design

השכרת מזגנים

לא מעט אנשים זקוקים לשירות של השכרת מזגנים. מדובר על שירות חשוב וחיוני במיוחד, עבור כל מי שמעוניין להפיק אירוע באוהל או בכל מקום אחר, שאינו מכיל מזגן קבוע. אין זה משנה אם מדובר על תקופת החורף הקרה, או לחילופין, על תקופת הקיץ הלוהטת. כל מי שגר בארץ, מבין ויודע כי לא ניתן לקיים שום סוג של אירוע, ללא מיזוג מקצועי ועוצמתי. לכן אירוע עסקי הכולל השקה של שירות חדש או כנס מקצועי למשל, לא יצליח לעבור בשלום, ללא מזגן איכותי שיקרר את האווירה במקום. כמובן, שהדבר נכון גם עבור אירועים פרטיים, כגון ימי הולדת, מסיבות גיוס, חתונות וכדומה. חשוב רק לדעת כי ניתן היום למצוא בשוק שירותי השכרת ומכירת מזגנים למגוון שימושים ואירועים, לכן מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע שמתמחים בתחום, במטרה לבחור את המזגן האידיאלי ביותר לצרכים שלכם.

השכרת מזגנים – כיצד לעשות זאת נכון?

קודם כל, חשוב להבין כי היום אין שום בעיה למזג כל סוג של מקום סגור, החל מאוהל ועד למבנה זמני או אפילו אולם אירועים ענק. החוכמה היא רק להתאים את סוגי המזגנים המתאימים ולדעת כיצד לכוון אתם נכון. חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום, תוכל לסייע לכל אחד לבחור את פתרון המיזוג המושלם ביותר לצרכים שלו. כדאי לדעת כי במידה ומדובר על חלל גדול, יהיה צורך לשכור מספר מזגנים, על מנת להשתלט על הגודל. כמו כן, במידה ומדובר על אירוע שצפויים להגיע אליו לא מעט אנשים, יהיה צורך במזגנים עוצמתיים וחזקים יותר. חשוב לעבוד עם חברה מנוסה, שתדע לייעץ לכם לגבי מיזוג מתאים, כמות המזגנים הדרושה לאירוע שלכם וכדומה.

לסיכום, השכרת מזגנים יעילה במיוחד עבור כל מי שמעוניין לקיים אירוע בחלל לא ממוזג, בעונת הקיץ או החורף.