השכרת מזגנים האם זה משתלם? איך עושים זאת נכון?

השכרת מזגנים היא פעולה מאד משתלמת הן כלכלית והן תפעולית והיא עדיפה במקרים רבים על פני רכישת מזגנים חדשים.

מזגנים להשכרה

למזגנים ניידים יש יתרונות רבים מאד כמו לדוגמה:

  • משכירים את כמות המזגנים הניידים הדרושה.
  • בוחרים את נפח ההספק שהוא נכון ביותר על פי גודלו של החלל וזאת בהתאמה מקסימלית ותוך התחשבות בכמות המשתתפים שאמורים למלא את האולם.
  • מחליטים על פרק הזמן שבו יהיה צורך במזגנים הללו.
  • בהתאם לשינויים ולהיערכות אפשר לבצע כל שינוי שנדרש כמו החזרת המזגנים, השכרת מזגנים בגדלים אחרים או כל שינוי אחר.

שיטה זו של השכרה, מאפשרת גמישות רבה, אפשר לבצע שינויים ולא מקובעים למזגנים מסוימים אשר העלות שלהם גבוהה מאד. אם הצורך במזגנים הוא לפרק זמן קצר, חבל לבזבז סכומי כסף מהותיים למטרה זו.

עדיף להשכיר מזגנים באופן זמני וזאת עבור כנסים מקצועיים, אירועים עסקיים, אירועים פרטיים, תערוכות ועוד.

סוגי מזגנים ניידים להשכרה

בדרך זו אפשר להזמין צ'ילרים אשר קיימים בנפחי שונים של הספק, החל מכמה טון ועד 180 טון.

כמו כן אפשר לשכור מזגנים ניידים שהם יחידות קירור שאפשר לחבר אותן לנקודות שונות שבהם יש קהל רב באירועים וזאת כדי ליצור אוויר חם, אוויר קר או אוורור בהתאם לרמת הטמפרטורה בתקופה זו של השנה.

המזגנים הללו פותרים בעיה מהותית עקב מזג האוויר במקומות שבהם אין אפשרות להתקין מזגנים עקב בעיות בנייה שונות או מקום במרחב. אך מצד שני חייבים לקרר את המקום ולכן מחברים את היחידה הקטנה וכל מי שנמצא בחלל נהנה מהשינוי המהותי, כמו לדוגמה במסעדות או בבתי קפה ללא קשר לגוגל הפיזי שלהן.

קראו גם על: מזגנים ניידים להשכרה

עוגת בת מצווה מפוארת

אירוע השיא בחייה של כל ילדה צעירה הינו בת המצווה. היא מחכה ומצפה לו עוד שנים קודם הגיעה לגיל 12. אין ספק כי מדובר באירוע משמעותי והורים רבים בוחרים להשקיע רבות על מנת לאפשר לבתם לחוות אותו בדיוק כמו שהיא מדמיינת לעצמה. לרוב אירוע מעין זה ילווה בשמלה יפה ומפוארת, ריקוד מיוחד או שיר אותו מבצעת כלת בת המצווה וחברות רבות אשר מגיעות לשמח אותה. אך אין ספק שגולת הכותרת של האירוע, כמו של אירועים רבים, היא ללא ספק העוגה. בשנים האחרונות ניתן לראות עוגות מעוצבות גדולות, מרשימות, מפוארות וכמובן טעימות אשר מציינות בדרך היפה ביותר כי מדובר באירוע חד פעמי.

עוגות בת מצווה מיוחדות

אין ספק כי לעוגה תפקיד משמעותי בכל אירוע, אנו כבר יודעים כי אין חגיגה בלי עוגה. אם בעבר העוגות היו פשוטות, מצופות בשכבת קצפת או שוקולד ועליהן מספר סוכריות צבעוניות כיום ניתן למצוא עוגות שונות לגמרי המעבירות מספר מדויק- אנחנו הכוכבות האמיתיות כאן. ניתן לעצב עוגה בכל דרך או צורה בה תבחרו. ניתן למצוא עוגת בת מצווה מפוארת של קומה אחת, שתי קומות ואף יותר, הקישוטים הפכו לרבים ומגוונים יותר, החומרים בהם משתמשים הפכו איכותיים יותר מה שמשפיע באופן ישיר הן על טעמה של העוגה וכמובן על הנראות שלה.

הייחודית של עוגות בת מצווה כיום היא שהן מאפשרות לכלת השמחה לשקף את האופי הייחודי שלה ואת האישיות שלה דרך העוגה. עוגות רבות מאפשרות להוסיף עליהן קישוטים העשויים בצק סוכר. כל ידי בצק סוכר ניתן ליצוק כל צורה עליה תחשבו. מדובר בחומר הניתן להשתמש בו בדיוק כמו פלסטלינה ובכך ליצור מגוון רחב של דברים. כך למשל ניתן ליצור את דמותה של כלת בת המצווה, פריט המעיד על תחביביה או כישוריה ועוד. בנוסף, בעזרת יצירה בשוקולד ניתן להוסיף את שם הילדה, ליצור קישוטים מעניינים המושכים את העין ולהפוך גם את העוגה הפשוטה ביותר למושלמת.

אין ספק כי הבחירה בעוגת בת המצווה הינה בחירה משמעותית כיוון שבסופו של יום אין מדובר רק בעוגה פשוטה אלא זוהי דרך להעביר לעולם מסר ברור האומר- זאת אני.

פעילויות לפורים לילדים – אוסף הפעלות נפלאות לכבוד חג פורים

חג הפורים הוא אחד החגים העליזים והשמחים ביותר. החג שגורם לכולם שמחה ואושר.

אם מדובר בילדים, ברור כי הם עם שאוהב את החג ושמח בו יותר מכל. כי אין כמו ילדים שנהנים מתחפושות, נהנים מאכילת מתוקים ומכל מה שיעשה להם את החג צבעוני ועליז.

אנחנו כאן על מנת להכניס הרבה תוכן והרבה עניין בחג. כי חג הפורים הוא לא רק חג של שמחה והוללות חסרי פשר.

יש הרבה ערכים המרכיבים את החג ויש מה שעומד מאחוריו. אם רק לומדים אותם, החג מקבל הרבה יותר ערך. כי כאשר ישנה ההבנה את מה עומד מאחורי כל דבר, מתחברים הרבה יותר ומבינים איך לחגוג ולמה לחגוג בכלל.

קבלו את אוסף ההפעלות לקראת חג הפורים

אנחנו מציעים מגוון של פעילויות לפורים, הפעלות חדשות, ומרגשות לקראת החג. מדובר בהפעלות מיוחדות שמצליחות להעשיר את עולמם של הילדים ואף מעניקות מימד הרבה יותר עמוק לכל מה שעושים בחג המיוחד הזה.

ההפעלות הללו הינן ייחודיות וכאלה שהילדים לא ימצאו כמותן בשום מקום אחר.

הסדנאות מאפשרות לכל אחד ליהנות מאפיק מיוחד שמתלווה ואשר מתקשר לחג.

מבינים את החג

אין השוואה לחג שמבינים את מה שעומד מאחוריו לחג אשר אותו חוגגים סתם כך בלי הבנה על מה בעצם השמחה.

כדאי מאוד לבחור את ההפעלות המתאימות בהתחשב הן בגיל של הילדים והן בתחומי ההתעניינות שלהם. כי רק אם ההפעלות אכן יתאימו לגיל של הילדים, הם אכן יוכלו ליהנות מהפעילות שתעשיר את עולמם.

חשוב לאפשר לילדים להכיר ולהבין את מהות החגים. כי זה מה שבעצם יחבר אותם הרבה יותר למה שהם עושים בפועל.

בנוסף לסדנת פורים, אנו מקיימים סדנאות נוספות של חגים אחרים כגון חג הפסח, היכנסו לקבלת מידע על סדנאות לפסח.

קייטרינג לחתונה בטבע – כל מה שאתם צריכים להפקת האירוע במקום אחד

הפקת אירועים לכשעצמה יכולה להיות דבר מאתגר. כאשר זה מגיע לאירועים בטבע הדבר הופך מאתגר אף יותר. יש הרבה דברים לדאוג להם: מחשמל ותאורה, דרך במה וציוד ואז אטרקציות, אוכל ואנשי מקצוע שונים. במקרה של חתונה למשל בו בני הזוג רוצים ליהנות בראש שקט מהאירוע וגם כך יש להם כמה סידורים משלהם לסדר כמו הזמנות, רכישת חליפה ושמלה, טבעות, להזמין רב ואף לעשות בוק צילומים לקראת האירוע המרגש – טוב לשכור חברה מקצועית שתוכל להפיק עבורכם את כל היתר.

חתונה בטבע עם חברת מאסטר מיט:

חברת מאסטר מיט הינה חברה המתמחה בשירותי קייטרינג בשרי לאירועים אך לא רק. החברה מספקת שירותי הפקת אירועים מא' ועד ת' ויודעת לארגן אירועים בשטח ברמה הגבוהה ביותר. ברשות החברה כל מה שצריך כדי להפיק את האירוע המושלם עבורכם, בין אם מדובר בחתונה או בכל אירוע אחר ובכל סדר גודל. אם אתם חוששים לגבי ארגון אירוע בטבע בשל המחסור בחשמל, בתאורה, ציוד, כלים וכל מה שצריך – אתם יכולים להיות רגועים כעת כיוון שאנו נבצע את כל ההכנות עבורכם.

קייטרינג מופלא לאירוע שלכם:

חברת מאסטר מיט תציג לכם קייטרינג לחתונה בטבע כפי שטרם ראיתם בחייכם. מגוון רחב של מנות ראשונות, עיקריות, קינוחים, סלטים, פירות והכול בשפע וכל טוב. תוכלו לבחור מבין תפריט מגוון ואיכותי כאשר ההתמחות של הצוות שלנו היא בבשר. החברה מטפלת בבשר החל משלב הרכישה והיישון, דרך התיבול והטיפול בטמפרטורה הנכונה הן בהחזקת חומרי הגלם והן בהכנת הבשר וצלייתו. לכל סוג נתח יש טמפרטורת צלייה מומלצת, תבלון שמתאים לאותו סוג בשר והכול כדי לרצות אתכם ואת הלקוחות שלכם.

אפשרות לקונספט מיוחד וייחודי:

מחפשים קונספט מיוחד לאירוע החתונה שלכם בטבע? מה דעתכם להפוך את החוויה לפרהיסטורית מיוחדת? בשילוב שולחנות, מפות ואזורי ישיבה מכובדים כמובן נוכל לדאוג לאזור ישיבה מיוחדת מסביב למדורות המפוזרות בשטח האירוע בהן נעשה שימוש לצורך צליית בשר על המדורה ממש כמו בתקופה הפרהיסטורית. בנוסף לכך יהיו מנצלים ועמדות צלייה עם אנשי מקצוע מנוסים עבור מנות בשריות נוספות, שולחנות עם סלטים, קינוחים ושתייה. חוויה מעצימה וטעימה שתהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח.

תכנון מטבחים למסעדות

כחלק מהשגת רישוי העסק למסעדה, תכנון מטבחים למסעדות מהווה נדבך משמעותי, אשר עליו לעמוד בכל ההנחיות של משרד הבריאות כדי לקבל אישור עקרוני. יתר על כן, יש להביא בחשבון את נושא התברואה והבטיחות בעת תכנון המטבח, ועל כן צריך לעשות זאת בצורה אחראית ובליווי של אנשי מקצוע.

בפועל הקמת מטבח למסעדה יכול להישמע בתור דבר פשוט, אך כאשר בוחנים את הדברים לעומקים, מגלים כי יש תהליך שלם שצריך לעבור – חשיבה על היכולת של העובדים לעבוד במשותף במטבח, הגודל הרצוי, דרישות ספציפיות שיש למקום ומיקום נכון של ציוד.

תכנון מקצועי של מטבח למסעדה

רוצים לתכנן מטבח שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר למסעדה שלכם? לא רק מבחינת העמידה בתנאים והדרישות שמציב משרד הבריאות, אלא גם מבחינת התועלת שהמסעדה שלכם תוכל להפיק ממנו? אם כך, תוכלו לפנות אל חברה שעוסקת בתכנון מטבחים על מנת שתוכל לעשות זאת בשבילכם.

ישנן חברות אשר מתמחות בנושא של פתיחת רישוי לעסקים ותכנון של מטבחים למסעדות, כך שאם אתם רוצים להוציא לפועל את הרעיון שלכם להקמת מסעדה במהירות האפשרית ותוך כדי עמידה בכל התקנים, נמליץ בחום לבחור בשירותיה של חברה שתוכל לעזור לכם. זה יסיר מכם את כל ההתעסקות המיותרת עם התהליך הזה ופשוט יעזור לכם להתנהל בצורה שוטפת ולהתחיל כבר עם פתיחת המסעדה שלכם בזמן הקרוב.

הדרך הנכונה להקים מסעדה

אם אתם רוצים להקים את המסעדה שלכם בהצלחה ולא לבזבז את הזמן שלכם לשווא, כל שתצטרכו לעשות זה לחשוב על כל פרט, מהתוכנית העסקית ועד תכנון המטבח, וזאת כדי לוודא שהכול יוצא לפועל על הצד הטוב ביותר. רק כך תוכלו להיות בטוחים שאתם בדרך להצליח עם הפרויקט החדש שאתם מתכננים.