פיצוחים בריאים

בריאות הוא ערך רב חשיבות. ככל שנפנים יותר שצריך להתייחס אליו ביום יום, ולא רק כאשר מתגלים מחושים, כך באמת נשיג בריאות טובה יותר. התזונה היא מרכיב כל כך משמעותי בנושא הבריאות, מה שמסביר למה אנשים רבים משקיעים אנרגיות ומשאבים רבים בהרכבת תפריט מזין ובריא באמת. בכל תפריט בריא ונכון יש התייחסות לכל המרכיבים התזונתיים הנחוצים. זה כולל חלבונים, ירקות, שומנים ופחמימות. הדגש הוא על יחס נכון בין כלל המרכיבים הללו – על מנת לספק לגוף את כל מה שהוא צריך לקבל.

מה מספקים פיצוחים לגוף שלנו?

פיצוחים בריאים מכילים מרכיבים נחוצים ומועילים ביותר. כמובן שלכל מוצר יש את היתרונות הבריאותיים שלו ואת המאפיינים שמייחדים אותו. זו הסיבה לכך שנכון לגוון ולצרוך סוגים שונים של פיצוחים. כך אנחנו מספקים לגופנו מגוון מרכיבים ממקורות תזונתיים שונים.

על העיבוד ועל הבריאות

התייחסות חשובה מאוד היא ביחס לתהליכי העיבוד שהפיצוחים עוברים עד שהם מגיעים אלינו. יש פיצוחים טבעיים, כאלו שעוברים קילוף או פריסה, ניקוי או סינון ולא מעבר. אלו לרוב יהיו בריאים במיוחד ולא יכללו בתוכם מרכיבים בלתי רצויים. לעומת זאת, פיצוחים שעוברים קלייה יכללו גם מרכיבים לא רצויים. לרוב זה מלח בכמות גבוהה, שמן בכמות מוגזמת, סוכר או תבלינים נוספים. אמנם אם יש חשיבה על הבריאות, התהליכים הללו ינסו לשמור ככל האפשר על האיכות המקורית של הפיצוחים, אך בכל זאת יהיה תמיד נכון לבחור פיצוחים טבעיים לחלוטין. כלומר כאלו שלא מכילים מרכיבים אחרים מלבד למוצר הטבעי כפי שהוא צמח בטבע. כמו כן יש תהליכי עיבוד מסוימים שלא מוסיפים חומרים לא רצויים למוצר, אבל כן משפרים את הטעם, את הפריכות ואת החוויה שלנו כשנאכל ונפצח.

מהו קפה קולומביאני ולמה הוא נחשב למוביל

קולומביה מהווה יעד נחשק למטיילים הרפתקנים, אבל זו גם אחת ממדינות הקפה הידועות בעולם. אם עד כה לא ניסיתם, כדאי לנסות וליהנות. נסביר מהו בדיוק קפה קולומביאני, למה הוא נחשב למוביל ומה הופך אותו לכל כך טוב.

חקלאות מכוונת קפה

הכלכלה של קולומביה מבוססת לא מעט על חקלאות. אחוז נכבד מהכלכלה המקומית נשען, למעשה, על חקלאות הקפה. למעשה, חקלאות זאת כל כך וותיקה, משומנת ומשוכלל, כך שאין פלא שהתוצרת הינה איכותית במיוחד. אומרים שזהו הקפה המשובח ביותר בעולם (לצד התוצרת שמגיעה מברזיל השכנה).

אקלים ותנאי גידול מעולים

האקלים בקולומביה מתאים בצורה מושלמת לגידול קפה מושלם. מזג האוויר, תנאי הלחות, הגשם, דומה שהשילוב של כל אלה נוצר כדי לאפשר לקפה לגדול בצורה מיטבית. מלבד זאת, במדינה גם נוהגים לבצע את הקטיף בצורה מסורתית בחלק ניכר משדות הגידול. שילוב של כל אלה גורמים לכך כי קפה קולומביאני נחשב לאחד מזני הפרימיום המובילים ביותר.

קפה חזק בטעם מודגש

חובבי קפה אדוקים שמכירים את כל זני הקפה הנחשבים וניסו קפה ממדינות שונות מספרים כי קפה קולומביאני נחשב לחזק ומודגש בטעמו. בהשוואה ליבול פחות איכותי, הארומה ושילוב הטעמים הופכים כל לגימה לחוויה עשירה ומפנקת.

זה המקום להדגיש כי על מנת ליהנות מהקפה הטוב ביותר, עדיף לקנות את הפולים מספק מתמחה. מומלץ לבקש טחינה לפני המשלוח, מה שמבטיח טעם עשיר. אגב, לטובת צורות הכנה שונות ניתן לבקש טחינה כראוי, גסה יותר או עדינה, לפי הטעם. טריות פולי קפה נמדדת בפחות שמנוניות. בנוסף, רמת החומציות מאוזנת ולא גבוהה יותר מדי. סיכום כל מאפייני הגידול, המסורת, האיכות וההקפדה הופך את קולומביה לאחת מבירות הקפה של העולם.

קריקטורות לאירועים – לצאת מהאירוע עם מזכרת מדליקה

במידה ויש לכם אירוע שעומד להגיע חשוב שהמוזמנים לאירוע יחוו פעילות מהנה כלשהי במהלך האירוע, וכתוצאה מפעילות חווייתית זו יצאו האורחים עם מזכרת ייחודית ומגניבה ובכך יזכרו את האירוע שלכם כאירוע בלתי נשכח בזכות אותה אטרקציה מיוחדת. למענכם ולמען האירוע הקרב ובא הבאנו עבורכם רעיון נחמד שיכול לשדרג את האירוע שלכם פי כמה וכמה.

קריקטורות לאירועים, לא עוד סתם אטרקציה!

קודם כל נבהיר ונסביר מה זה קריקטורה. אז קריקטורה למעשה היא איור/ציור המציג את הדמות בציור בצורה מופרזת ומוגזמת במידה מסויימת ובגוון ייחודי. הצורה המופרזת בא מוצגת הדמות שבקריקטורה לא באה במטרה לפגוע וללעוג לאותו אדם אלה שההפך הוא הנכון וכל מטרתה היא לבדח את האדם בציור לשעשע אותו ולגרום לו לחייך.

איך זה עובד?

אל האירוע שלכם מגיע אומן המומחה בציור של קריקטורות לאירועים, האמן יושב לו בפינה קבוע מהרגע שבו הוא מגיע לאירוע ועד לסוף זמנו ובמשך הזמן שבו הוא נימצא באירוע, מזמין אליו האומן את האורחים השונים לשבת למולו במשך כמה דקות בלבד, לאחר זמן ההמתנה מקבל האורח ציור אשר בו הוא הדמות המרכזית בציור ובכך מנעים את זמנם של האורחים בצורה משעשעת וחוויתית.

למה זו אטרקציה מבריקה?

מעבר לעבודה שהפעילות הנ"ל היא כיפית ומשעשעת היא גם מתאימה לכל גיל ולכן יכולה להיות פעילות רלוונטית למגוון רחב של אירועים שונים לגילאים שונים. בנוסף כחלק מהקריקטורה מוסיפים למטה בצד את שמו של חוגג האירוע והתאריך כך שגם אותנו יזכרו ומי העניק להם את המתנה הזו. יתרה על זה כל אחד מקבל קריקטורה שונה מהשני מה שגורם למזכרת להיות ייחודית עבור כל אחד.

> לעוד מגוון אטרקציות לאירועים כנסו לאתר של מג'יק בן!