רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

אייס קפה לקיץ מרענן יותר

//אייס קפה לקיץ מרענן יותר

אייס קפה לקיץ מרענן יותר

הקפה הוא משקה פופולארי בקרב רוב האוכלוסייה, מאחר והוא מכיל קפאין אשר גורם לתחושת רעננות וערנות בו זמנית. הקפה מגוון וניתן להכין בעזרתו מספר רב של משקאות כגון: אספרסו, הפוך, לאטה, אמריקנו, אייס קפה ועוד. סוג של קפה הוא הרגל נרכש עם הזמן, כאשר מתרגלים לסוג מסוים של קפה נורא קשה להתרגל לטעם של קפה חדש. בתקופה האחרונה נראה כי מכונת האספרסו הביתית הפכה להיות מאוד פופולארית. בבית תוכלו להכין כל סוג של קפה שתרצו בעזרת מכונת אספרסו ואף בלעדיה. בכדי להכין אייס קפה מקורי נמזוג לבלנדר שוט של אספרסו, חלב, קרח וסוכר לפי הטעם. האייס קפה שנוכל להשיג הוא סוג של קפה קר ברד, אלא אם נרכוש מכונה מיוחדת שמכינה אייס קפה קטיפתי יותר כמו בבית הקפה.

אפשרי גם לשומרים על המשקל

אייס קפה בדרך כלל מכינים ממעט אספרסו והרבה חלב, לכן במידה ואתם שומרים על התזונה תוכלו לשתות אייס קפה ללא סוכר עם חלב דל שומן שמכיל כ-90 קלוריות, כאשר אייס קפה ללא סוכר עם חלב 3% שומן מכיל כ-240 קלוריות. טעמו של האייס קפה עוצמתי בגלל הקפה אך קטיפתי בגלל החלב, זהו טעם שבקלות תוכלו להתמכר אליו.

אייס לילדים ומבוגרים

אם בא לכם לשדרג את טעמו המוכר והאהוב של אייס קפה, משהו שיותר מזכיר קפה למכונות –  כדאי לכם למזוג לכוס גבוהה שוט של אספרסו, סוכר, וויסקי אירי ושמנת מתוקה והנה לכם אייריש קופי. אם גם הילדים חושבים שמגיע להם לשתות אייס קפה בקיץ חם שכזה, מזגו לכוס אחת כפית נס קפה וסוכר, ערבבו בעזרת טיפת מים רותחים עד שתראו כיצד התערובת הופכת לעיסה רכה. לאחר מכן הוסיפו חלב קר והניחו את הכוס בצד. בתוך הבלנדר מזגו 10 קוביות קרח ושפכו את התערובת שהכנתם קודם. בלחיצות עדינות על הבלנדר ערבבו את התכולה עד שרעש הכתישה ייפסק. הילדים יאהבו את זה!

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment