4 טיפים לבחירת מקרר יין

אני לא יכול לכתוב לכם שאני מומחה בעל שם עולמי ליין, אך אני בהחלט יכול לחלוק עמכם כמה עצות שימושיות שיעזרו לכם לבחור את מקרר היין המתאים ביותר עבורכם באופן אישי. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שאני פשוט בחור יסודי. מה זה אומר יסודי? זה אומר שלפני שאני עושה החלטה צרכנית, אני בודק את השטח כמו שצריך, מדבר עם מומחים, מטריד אנשי מקצוע, קורא כל פיסת מידע רלוונטית ולא מקבל את ההחלטה לפני שאני בטוח במאה אחוז שאני עושה את הצעד הנכון.

יינות

בקיצור ולעניין, מאחר והיום אני הבעלים הגאה והמאושר של מקרר יין, אתם יכולים כבר להבין לבד שבמהלך החודשים האחרונים ביליתי לא מעט שעות בחקר התחום. כעת אתם מוזמנים לקצור את פירות עמלי ומי ייתן ותתחדשו גם אתם במקרר יין בקרוב. קריאה נעימה ולחיים.

התאמת נפח המקרר למספר הבקבוקים העתידי

ישנם רבים שרוכשים מקררי יין בעלי נפח המתאים במדויק למספר הבקבוקים ברשותם. הרשו לי להקדים ולכתוב לכם כבר עכשיו – מדובר בטעות שעלולה לגרום לכם לעוגמת נפש רצינית מאוד בהמשך. מדוע לדעתי כך הם פני הדברים? ובכן, משום שגם אם עד היום שמרתם על כמות קבועה של בקבוקי יין פחות או יותר, הרי שלאחר שתרכשו מקרר יין, היו סמוכים ובטוחים שהכמות הזאת תגדל.

יש משהו ברכישה של מקרר יין שכאילו מקפיצה את העיסוק ביין בכמה רמות. פתאום התחביב הופך לרציני יותר ומתעורר הרצון לרכוש עוד ועוד בקבוקים. מה שאני מציע לכם בעצם זה לרכוש מקרר יינות שמסוגל לקרר את כמות הבקבוקים שיש ברשותכם כעת בתוספת של שלושים אחוז לפחות. אתם עוד תודו לי על הטיפ הזה.

התאימו את המקרר למיקום שלו בדירה

נקודה חשובה שבדרך כלל אנשים לא מתייחסים אליה יותר מדי היא החשיבות הרבה שיש להתאמה בין המקרר לבין המיקום שלו בדירה. חשוב במיוחד לשים לב לעיצוב של המקרר, לכמות הרעש שהוא מייצר ולמסנני הקרינה. מדוע? כיוון שאם אתם מתכוונים למקם את המקרר במרתף, הרי שאתם יכולים לרכוש גם מקרר ללא מסנני קרינה שכן קרינת השמש לא תפגע ביינות. בדיוק באותו האופן אתם יכולים גם לרכוש מקרר שעושה יחסית הרבה רעש. עם זאת, אם אתם הולכים למקם את המקרר בחדר השינה או במיקום מרכזי בסלון, קחו בחשבון שעליכם לבדוק מה היא מידת הרעש שמייצר המקרר והאם הדלת שלו מצוידת במסנני קרינה איכותיים.

הימנעו מרכישה של מקררים חכמים שלא לצורך

ישנו מגוון רחב בצורה בלתי רגילה של פרמטרים המשפיעים על המחיר הסופי של המקרר. בין היתר מדובר על הפונקציות המתקדמות השונות שלמען האמת – לא תמיד נמצאות בשימוש. כל אותן פונקציות מתקדמות יכולות להקפיץ את המחיר במאות אם לא אלפי שקלים ואם אתם לא מתכוונים להשתמש בהן, הרי שמדובר על הוצאה מיותרת שמומלץ להימנע ממנה.

ידע זה כוח

הטיפ האחרון שלי אליכם הוא ככל הנראה החשוב ביותר – ידע זה כוח. למה אני מתכוון בדיוק? לזה שלפני הרכישה, עליכם לדבר כמה שיותר אנשים, לקרוא כמה שיותר מידע ולהבין פחות או יותר מה הוא הדגם שאתם מעוניינים לרכוש. אם תגיעו לא מוכנים לחנות, ישנו סיכוי לא רע שתתפתו להצעות של אנשי מכירות מיומנים, שפשוט מעוניינים להיפטר מדגם כזה או אחר.

הגיעו לחנות כשאתם מצוידים בידע מוקדם ואל תהססו להפגין את הידע שלכם. אל תרכשו לעולם מקרר יין כי "מדובר במקרר האחרון וכדאי לרכוש אותו לפני שייחטף" או כי "המבצע נגמר ממש היום אז עדיף לא להחמיץ אותו". המקרר ככל הנראה ישרת אתכם למשך שנים רבות אז הדבר האחרון שאתם רוצים לעשות זה לבחור אותו מתוך לחץ או חוסר מידע מספק. בהצלחה!

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment