רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

מקרר לקונדיטוריה – דגשים מיוחדים

//מקרר לקונדיטוריה – דגשים מיוחדים

מקרר לקונדיטוריה – דגשים מיוחדים

מאחר ואתם קוראים את המילים האלו עכשיו, אנחנו מרשים לעצמנו להניח שאתם נמצאים בישורת האחרונה בדרך הארוכה לפתיחת הקונדיטוריה החדשה שלכם. אז קודם כל הרבה מזל טוב ובהצלחה! במאמר שלפניכם נפרט אודות זוג שאלות שעליכם לענות עליהן כאשר ברצונכם לבחור את המקרר המתאים ביותר עבור הקונדיטוריה שלכם.

לפני שנתחיל, חשוב לציין כי המונח "מקרר לקונדיטוריה" הוא למעשה הגדרה רחבה בצורה בלתי רגילה, תחתיה ניתן למצוא מבחר מסנוור של דגמי מקררים, המיועדים עבור צרכים שונים. בין היתר מדובר במקרר למטבח האחורי המיועד לקירור חומרי הגלם, מקרר תצוגה לעוגות, מקרר שתייה, מקרר תצוגה שוכב, הנקרא גם "מקרר מעדניה" ועוד. באם מדובר במקרר שאמור להציג את העוגות, מקרר תצוגה בהחלט יכול לענות לכם על צורך זה.

מקרר קטן

חדש או משומש?

השאלה הראשונה שכל בעל עסק המעוניין לרכוש מקרר צריך לשאול את עצמו היא האם ברצונו לרכוש מקרר חדש לגמרי או שמא ברצונו לרכוש מקרר משומש להוזלת העלויות. בנקודה הזו אין לנו ברירה אלא לפסוק בנחרצות ולהכריע את הכף לטובת המקררים החדשים. נכון, אין ספק שמקררים משומשים יכולים לספק חיסכון כספי מהותי, כשלעתים ובמיוחד כשמדובר במספר מקררים, החיסכון יכול לבוא לידי ביטוי בעשרות אלפי שקלים.

עם זאת, בחלק ניכר מהמקרים, הניסיון לחסוך בטווח הקצר, עולה ביוקר בטווח הארוך, כשהתשלום עבור הניסיון לחסוך מוחזר בריבית דה ריבית של כסף ועצבים. מדוע כך הם פני הדברים? כיוון שמקררים מקצועיים נאלצים לעמוד בעומסי עבודה לא פשוטים ומשום שאף פעם לא ניתן לדעת בדיוק מה המצב המכאני של המקרר המשומש וכמה זמן עוד נותר לו לעבוד במצב תקין.

מעבר לכך, רק מקרר חדש מגיע אליכם עם אחריות מלאה של היצרן או המשווק, כך שאתם יכולים לעבוד בראש שקט בידיעה שבכל מקרה שלא יבוא, יהיה מי שיגיע לעזרכם. חלק ניכר מהחברות העוסקות בתחום אף מציעות שירות מיוחד של מקרר חלופי שניתן ללא תשלום לבעל העסק, בזמן שהמקרר שלו נמצא בתיקון.

קונדיטוריה

פשוט או מורכב?

אמנם כפי שציינו והסברנו, מומלץ ביותר להימנע מניסיון לחסוך כסף על ידי רכישה של מקרר לקונדיטוריה שכבר נעשה בו שימוש. עם זאת, אין משמעות הדבר שבכל מקרה מומלץ להימנע מניסיון לחסוך כסף. פתיחה של קונדיטוריה דורשת השקע הכספית משמעותית מאוד, שלא מסתיימת במעמד הפתיחה.

אי לכך, על מנת בכל זאת לחסוך ולהימנע מהשקעות מיותרות, עליכם לתת תשומת לב מיוחדת לנושא סוג מערכת הקירור. הכוונה היא למגוון האפשרויות בהן מצויד המקרר ולסוגי החומרים ששימשו לייצורו. כך לדוגמא, אם אתם מתכוונים למקם את המקרר הרחק מקהל הסועדים, הרי שאין צורך להשקיע במקרר שקט במיוחד או שקוף.

בדיוק באותו האופן, אין שום סיבה לבחור במקרר מתוחכם המצויד במסך מגע, בעשרות תכניות קירור שונות שככל הנראה לא ייעשה בהן שימוש ובעוד תכונות מתקדמות ומיותרות. חשוב להבין שכל תכונה מתקדמת או פונקציה  מתוחכמת מקפיצה את מחיר המקרר ולכן חשוב לקרוא את המפרט הטכני של המקרר ולבחור אך ורק בדגמים שיספקו לכם את כל מה שאתם צריכים, אך לא מעבר לכך. בהצלחה!

מעוניינים לקבל טיפים צרכניים שיכולים לחסוך לכם כסף רב? בקרו באתר.

 

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment