רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

בית קפה תמרה

//בית קפה תמרה

בית קפה תמרה

לכל אחד מאיתנו יש בית קפה פרטי, לא פרטי במובן שהוא שלנו אלא פרטי במובן שאנחנו מגיעים אליו ומרגישים כמו בבית, בית קפה שאנחנו מכירים את הבעלים, יודעים את התפריט בעל פה, יודעים כמה מה אנחנו רוצים לאכול, בית קפה שמעניק לו תחושה חמימה של בית ושלווה.

בית קפה תמרה בלב מתחם הגן הטכנולוגי במלחה ירושלים, הוא מקום כזה להמוני ירושלמים שחיים בעיר וכן לעובדים שמגיעים אל העיר מישובי הסביבה ואפילו מגוש דן. מיקומו האסטרטגי בלב אחד האזורים העסקיים החשובים בעיר, עוזר לו להיות בית אהוב על לקוחות רבים.

כל מי שמגיע לקפה תמרה יכול ליהנות מאווירה נעימה, שירות אדיב אך לא פחות מתפריט איכותי עם שלל מנות איטלקיות ומנות שף ייחודיות שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר. התפריט הוא,כמובן, חלק בלתי נפרד בעובדה שקפה תמרה הפך להיות בית עבור ירושלמים רבים. אומנם יש בעיר לא מעט בתי קפה, וכן ביישובי הסביבה אפשר למצוא מגוון מקומות בהם אפשר לשבת וליהנות מארוחה טובה, אך התפריט הייחודי של קפה תמרה, תפריט שמשלב מאכלים ים תיכוניים עם מאכלים איטלקיים קלאסיים, מגוון סלטים, מרקים, לחמים, פיצות, טוסטים, פסטות ועוד, כל אלה יוצרים תמהיל נהדר שבונה לנו ארוחה טובה בכל פעם כשאנחנו רוצים לאכול טוב.

מיותר לציין שחומרי הגלם מהם עשויים המנות השונות, הם מהטובים ביותר שאפשר למצוא, והמנות עצמן מוכנות על ידי צוות מוביל של אנשי מטבח אשר מתמחים בהכנתן. ציבור הלקוחות של המסעדה נהנה, ללא ספק, מעבודה איכותית שהתוצרים שלה הן מנות ברמה הגבוהה ביותר שיש.

מה אנחנו מחפשים כשאנחנו מגיעים לבית קפה? מה הופך בית קפה לביתי? אוכל טוב, שירות מהיר ואדיב, תחושה נעימה במקום, מוזיקה שקטה ומרגיעה, מקום בו אפשר לשבת עם בן או בת זוג, חברים או בני משפחה ולבלות צהריים או ערב בנעימים, כמובן שמי שרוצה יכול להגיע למקום וליהנות גם מארוחות בוקר איכותיות. את כל זה אפשר למצוא בקפה תמרה. גם אם אתם מגיעים למקום בפעם הראשונה, אתם יכולים להיות בטוחים, שזאת לא תהיה פעם אחרונה, ואתם יכולים להיות בטוחים גם שבקרוב מאוד המקום הזה יהפוך להיות הבית שלכם.

קפה תמרה, כאמור נמצא במתחם הגן הטכנולוגי במלחה ירושלים, אזור בו יושבות לא מעט חברות, מדי יום המקום מלא בסועדים, אך תמיד אפשר להתקשר ולהזמין מקום.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment