רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

יתרונות של מטבח גינה

//יתרונות של מטבח גינה

יתרונות של מטבח גינה

חצר ביתנו מאז ומתמיד הייתה בין המקומות הפופולאריים והמבוקשים ביותר בבית. בחצר הילדים משחקים, אנחנו מעבירים את שעות הפנאי שלנו בכייף, שלווה ורוגע שלא לדבר על הכייף שבלארח כאשר יש לנו גינה מושקעת.

אין מה לומר, היותנו חיים בישראל, המאופיינת במזג אוויר ים תיכוני גורם לכולנו לרצות לארח בסופי שבוע, בחגים, בימי הולדת ואפילו סתם כך ללא כל סיבה מיוחדת. יש יגידו כי הישראלים הם ״עם חם״, אוהבים משפחתיות, אנשים ויותר מהכל אוהבים לארח ולחגוג, אוהבים להנות.

בשנים האחרונות החצר הישראלית עברה מהפך נוסף עם כניסתן של הפרגולות, הסוככים המודרניים, מערכות הספא לגינה, גרילי הגז המתקדמים, מערכות ישיבה מעוצבות והנה… יותר ויותר ישראלים בוחרים להתקין בחצר ביתם מטבח חיצוני. לא רק שהבחירה לשלב בגינה, במרפסת או בגג (תלוי בסוג הבית שיש לנו) מטבח של ממש, מקלה על חיינו והופכת כל אירוח לקלי קלות, מטבח גינה משדרג באופן בלתי רגיל את איכות החיים שלנו ומאפשר לנו למקסם את החוויה של לשבת בחוץ ביום שמשי ונעים עם ארוחה מושלמת, משקאות קרים לצד האנשים שהכי קרובים אלינו.

אז מהם היתרונות של מטבח גינה?

  • חוסך המון זמן באירוח – תחשבו על זה? מה יותר נוח מלארגן את כל המוצרים וחומרי הגלם לארוחה מראש במטבח הגינה שלנו?. במקום לרוץ ולהגיש את האוכל מהמטבח שבתוך הבית, החוצה לחצר, הכל נמצא לרשותנו במקום אחד מרוכז. במקום לקרר את השתייה במקרר נפרד ולהביא כל הזמן שתייה חדשה, ניתן יהיה לאחסן את כל השתייה במקרר של מטבח הגינה. עם מטבח גינה הרבה יותר קל לארח, על כך אין ויכוח. ניתן לבצע את כל ההכנות, החיתוכים, הקיצוצים והתיבולים כבר בחוץ ולחסוך המון זמן שלא לדבר על ריצות הלוך ושוב על כל דבר קטן שחסר בחוץ.
  • מפנה לנו מקום במטבח הפנימי – ובכן כמה מכם מאחסנים במקרר, במקפיא ובארונות שלל מוצרי מזון למקרה ש… סבא וסבתא יקפצו לבקר, תחליטו לארח בשבת בספונטניות… הרי אותם מוצרים שמיועדים לרוב לאירוח תופסים לנו המון מקום במקרר הפנימי ולכן מטבח גינה יכול לפנות לנו את כל המקום הזה.
  • איכות ללא פשרות – מטבחי הגינה מבית GANTZ מיוצרים מחומרי גלם איכותיים שעמידים לכל מזג אוויר. אין לחשוש מחלודה או מהתעוותויות כאלה ואחרות, שכן מדובר בטכנולוגיה המתקדמת ביותר עם דגש על רמת גימור ללא פשרות.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment