רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

בר קפה המשלב מכונות ברד

//בר קפה המשלב מכונות ברד

בר קפה המשלב מכונות ברד

אם אתם מעוניים לערוך אירוע מהנה אותו האורחים שלכם לא יישכחו, קרוב לוודאי שתהיו מעוניינים לשכור בר קפה ואולי גם מכונת ברד לאירוע. דבר אשר יפתח עבורכם אפשרויות רבות עליהם נספר במאמר זה.

בר קפה לאירועים שונים

כיום, הסטנדרט הוא כי בכל אירוע יהיו שני סוגים של ברים למשקאות. הראשון הוא בר משקאות אלכוהול ואילו השני הוא בר משקאות חמים, כמו למשל בר קפה. ניתן להזמין בר משקאות חמים אשר כולל סוגים שונים של משקאות בנוסף אל סוגי הקפה השונים או לבחור בבר ספציפי המגיש אך ורק סוגים שונים של משקאות קפה וגם סוגי ברד שונים מתוך מכונות ברד. שירותי הבר מגיעים עם צוות של ברמנים מנוסים, סוגים שונים של קפה וכל מה שצריך על מנת ליהנות מכוס קפה איכותית. כל אחד מהמוזמנים יוכל לגשת אל הבר כל אימת שירצה ולהזמין כוס אספרסו קצרה או ארוכה, קפוצ'ינו, נס קפה, אמריקנו ועוד. פעמים רבות ניתן לשלב מכונות ברד בבר קפה.

מכונות ברד לבר קפה

אין זה משנה אם האירוע מתרחש בימות החורף או בעונת הקיץ, מכונות ברד תמיד יוכלו לשמש בצורה הטובה ביותר את אותם ברמנים אשר מתפעלים את הבר קפה. כאן הם יוכלו לפנק את מוזמני האירוע באספרסו ברד איכותי, הפוך ברד וסוגים שונים של קפה אותם הם יכינו באותה מתכונת אוורירית המאפיינת את הברד. מכונות ברד מעניקות למוזמנים את האפשרות ליהנות ממשקה קליל לאחר ארוחה כבדה או ממשקה מרענן לאחר הריקודים. כך או כך ברוב הברים למשקאות חמים ניתן לראות שתי מכונות ברד ותור ארוך של אנשים הממתינים לאותו משקה קר ואטרקטיבי.

לסיכום, כיום כל אירוע משמע, בר קפה איכותי המשלב מכונת ברד איכותית. כל אלו יבטיחו לכם ולמוזמנים הנאה מושלמת.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment