רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

איך בוחרים מתנה לאישה?

//איך בוחרים מתנה לאישה?

איך בוחרים מתנה לאישה?

בחירת מתנות לאישה כבר מזמן איה מה שהייתה. כדי לבחור מתנה לאישה מסוימת מידת הקרבה ביניכם חשובה מאוד. כאשר אתם בוחרים מתנה לבת משפחה או לבת זוג אתם יודעים מהי אוהבת ומהו הטעם שלה בכל התחומים הקלאסיים שבהם קונים מתנות, כמו קוסמטיקה ואופנה. אבל מה קורה כאשר כבר מיציתם את המתנות האלה, או שביקשו מכם להפתיע במתנה מקורית, או כאשר אינכם מכירים את האישה שמקבלת את המתנה בצורה אינטימית או אפילו קרובה מספיק? במקרים כאלה יש דרכים אחרות וקטגוריות שונות של מתנות שאתם יכולים להיעזר בהן כדי לבחור את המתנה הנכונה להן.

מתנות שימושיות

מתנה שימושית הייתה פעם מתנה רצויה פחות משום שנשים ביקשו פינוק מסוים שחורג מהרגיל. היום מתנה שימושית יכולה להיות יצירתית, הומוריסטית, מעוצבת בצורה נפלאה ושובת לב, ועם זאת תהיה גם פינוק מסוים. כאשר משלבים שני קריטריונים כמו פינוק עם שימושיות יכולים לקבל מחזיקי מפתחות שיש בהם גם גאדג'טים כמו פנס או ארנק כסף קטן או מתקן שמסייע לאתר את המפתוח, או להתחבר לטלפון הסלולרי. בכלל, טלפון סלולרי, למשל, המכשיר הכי חשוב שלנו, זוכה לתשומת לב מאוד גדולה בכל הקשור לאבזור ולעיצוב שלהם. ממעטפות מעוצבות בצורה יומן או ארנק, ועד חיבורים וגאדג'טים שונים שמצפרים להם כדי שיהפכו רב שימושיים. כשזה מעוצב בצורה נשית זה ברור למה גם זה יכול להיות להיט.

מתנות לשעות הפנאיסדנת אוכל

היום יש יותר נשים שמרשות לעצמן תחביבים שונים שקשורים גם בפעילות גופנית ומקדישות לכך זמן רב. מאווררים ניידים, בקבוקי מים נישאים או נצמדים, גופיות ובגדי ספורט, כובעים ומצחיות, מדי דופק וצעדים, מכשירים קטנים שמשפרים את השליטה בכושר ומודדים שונים, אביזרים שונים שמתחברים לאופניים ומספקים כל מה שנחוץ במשך שעות הרכיבה בעיר ובכפר, מזרני יוגה ובגדי יוגה, נעליים וגרביים מפנקים לפעילות הגופנית, ארנקים שנוח לשאת בזמן הפעילות ועוד רבים אחרים הם חלק מהרעיונות שמתאימים כמתנה לאישה הדינמית כדי להקל עליה. לפות תוכלו להבטיח שבמתנה שלכם באמת עושים שימוש.

מתנות מפנקות באמת

מעבר לבשמים ולקוסמטיקה שהם טעם אישי לחלוטין ולא כדאי להחליט אם לא מכירים, יש די הרבה מתנות מפנקות לאישה שתוכלו לבחור לה בעצמכם. יש כרבוליות מפנקות שכל אישה תאהב לשעות של הרגיעה, יש נעלי בית רכות, יש מכלים לנסיעות לקוסמטיקה ולבשמים, יש ארגוניות שאין אישה שלא תברך עליהן ואפילו חפצי נוי ותכשיטים שתשמח לקבל.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment