רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

כיצד בוחרים מסעדה לאירועים בירושלים?

//כיצד בוחרים מסעדה לאירועים בירושלים?

כיצד בוחרים מסעדה לאירועים בירושלים?

בשנים האחרונות, לצד הגידול המרשים במספר המסעדות בישראל, אנחנו יכולים לראות גם עלייה ניכרת במספר המסעדות שמציעות לערוך אירועים בשטחן. גידול זה הוא טבעי שכן המסעדות מתחרות אחת בשנייה ומחפשות כל דרך אפשרית להגדיל את הרווחים שלהן, אחת הדרכים היא להציע ללקוחות לערוך אירועים אצלן.

במאמר זה נציג מספר נקודות שיעזרו לכם להחליט כיצד בוחרים מסעדה לאירועים בירושלים, כשהנקודות יהיו טובות בכל הארץ כמובן. לפני כן נדגיש, שניתן לערוך במסעדות שורה של אירועים, החל מבריתות, ימי הולדת, ימי נישואין ועוד שלל אירועים מסוגים שונים, תלוי בכמות האורחים שמוזמנים לאירוע וכן בגודל המסעדה.

כיצד בוחרים מסעדה לאירוע?

החלטתם לערוך אירוע במסעדה בירושלים? עומדות לבחירתם שורה של מסעדות מסוגים שונים בהן תוכלו לערוך אירוע, אך לפני כן חשוב שתדעו מה הן הנקודות ההכרחיות בשביל להחליט האם המסעדה מתאימה לצרכים שלכם או לא.

גודל השטח בו נערך האירוע – המסעדה יכולה להיות גדולה, אך ייתכן מאוד שהיא תציע לכם רק חלק קטן משטחה לצורך עריכת האירוע, מה שכמובן יאלץ אתכם לוותר על חלק מהאורחים. מסעדות רבות מציעות חדר אירוח בלבד, בעוד אחרות מציעות שטח נרחב יותר. חשוב לוודא מה השטח וכמה אנשים יכולים להיכנס בו.

כיצד המסעדה נערכת לאירוע – יש מסעדות שמציעות כאמור חדר אירוח עם כניסה נפרדת לאורחים, יש מסעדות שמציעות שורה של שולחנות בתוך חלל המסעדה, דבר שהוא למעשה דומה להזמנת שולחן במסעדה, ויש מסעדות שסוגרות את כל השטח עבור האירוע. צריך לבחון כיצד המסעדה נערכת לעריכת האירוע.

תפריט האירוע – רצוי לבדוק לפני שמזמינים מקום במסעדה, האם יש תפריט מיוחד לאירוע, האם המסעדה מציעה את התפריט המקורי שלה. אם בחרתם במסעדה בירושלים לצורך אירוע מסוים, יש לכך סיבה, סביר להניח שאהבתם את התפריט שלה, לכן חשבו שתוודאו שזה גם התפריט שיוגש באירוע.

חנייה – מאחר וסביר להניח שיגיעו אורחים רבים לאירוע, עליכם לוודא שיש חנייה מסודרת עבורם. רצוי גם לבדוק שהמסעדה נגישה מבחינת המיקום שלה. במילים אחרות, שכל אחד יכול להגיע אליה בצורה נוחה ופשוטה.

שעות פעילות – נכון לבדוק את שעות הפעילות של המסעדה, הן בשאלה האם יש הגבלת זמן לאירוע והן בשאלה האם המסעדה אמורה להיסגר בשעה ספציפית בלילה.

עלויות – כיצד משלמים על האוכל באירוע, האם התשלום הוא פר אורח, פר מנה, גלובלי, תשלום מראש וכמובן מה הוא כולל.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment