רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

איפה אפשר לבלות במרכז?

//איפה אפשר לבלות במרכז?

איפה אפשר לבלות במרכז?

אם אתם מחפשים בילי ראוי במרכז, בין אם לבד, לבין אם מדובר בבילוי עם בני הזוג או עם המשפחה, ישנם כמה מקומות ואתרים במרכז הארץ שכיף לבלות בהם.

אז איפה אפשר לבלות במרכז הארץ? כמה הצעות כיפיות בהמשך.

חוף הים – בילוי במרכז כולל בראש ובראשונה בילוי בחוף הים. החופים במרכז הארץ הינם רבים ושונים, כאשר ניתן ליהנות מחופים מוסדרים הפרוסים לכל אורך מישור החוף, עד לחופים בהפרדה, חופי כלבים, חופים המיועדים לגולשי גלים ועוד. בילוי בחוף הים כולל הרגעות לקבל ויטמין D, משחקי חוף, ריצה על החוף, פיקניק כיפי והשתכשכות בגלים של הים התיכון.

חדרי בריחה – בשנים האחרונות הפכו חדרי הבריחה בארץ לפופולאריים במיוחד, וכיום בכל מקום במרכז ניתן למצוא חדרי בריחה כיפיים ומלהיבים. חדרי בריחה הם חדרים שבהן משימות שונות שבאמצעותן צריך 'להימלט' מחדר הבריחה, תוך שהחדרים הינם בקונספטים שונים כמו חדר בחירה של ארגונים חשאיים, חדר בריחה מג'ונגל, חדרי בריכה של מבוכים ודרקונים ועוד. בילוי זה מתאים לכולם, מבוגרים וילדים.

מוזיאונים – במרכז לא חסרים מוזיאונים שכדאי לפקוד. בתל אביב למשל, ניתן למצוא את מוזיאון תל אביב שבו מתקיימות בכל תקופה תערוכות חדשות, מוזיאון האצ"ל שנמצא ממש במרכז ההתרחשויות של העיר, עוד ניתן ליהנות ממוזיאון בית התפוצות ומגוון מוזיאונים שפתוחים בזמני חגים ומועדים שונים בחינם לכל המשפחה.

מסעדות בתל אביב – בילוי מומלץ נוסף במרכז הוא פקידת מסעדות בתל אביב. בתל אביב ישנן מגוון מסעדות החל ממסעדות עממיות עד למסעדות שף מפורסמות. בילוי במסעדות הוא כזה שיכול להמשך מספר שעות, תוך שהחוויה מלווה באווירה כיפית, טעי ומות מעולות, והנאה מעיצוב חדשני ונופה של העיר תל אביב.

תערוכות – במרכז הארץ ניתן ליהנות מתערוכות שונות שיש בכל מקום. בתל אביב למשל, ניתן לחלוש לאורך כל רחוב דיזינגוף, שם גלריות אומנות שמציגות תערוכות משתנות מידי תקופה. בנוסף ניתן ליהנות מתערוכות בנמל יפו, ובאזורים השונים של תל אביב.  בילוי בתערוכות פותח מאד את התודעה והדמיון והוא מומלץ לכולם.

קטיף פרחים – באזור השרון ניתן ליהנות מקטיף פרחים כיפי המיוחד. בשרון ישנן משתלות שמאפשרות קטיף פרחים עצמאי, שלאחריו ניתן ליהנות מזר פרחים יפיפה.

אז זה הזמן להתחיל ולצאת לבילויים כיפים במרכז הארץ!

 

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment