רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

3 רעיונות לחתונה קטנה בתל אביב

//3 רעיונות לחתונה קטנה בתל אביב

3 רעיונות לחתונה קטנה בתל אביב

אם אתם מתכננים חתונה קטנה בתל אביב, אתם בוודאי מאושרים מההזדמנות לחגוג את היום החשוב בחייכם עם האנשים שאתם אוהבים, כאשר האירוע מתקיים בעיר ללא הפסקה.

אירועים בתל אביב הם חלק מתרבות ויופייה של העיר, ולכן חשוב שכאשר אתם מוצאים לוקיישן נבחר לאירוע שלכם – להפוך אותו לאירוע קונספט עם שלל רעיונות.

אז בין אם בוחרים בחורים להתחתן באולם בתל אביב, גג מקסים בעיר, בגינה, בחצר או אפילו על חוף הים: חשוב שיהיו לכם לפחות 3 רעיונות מדליקים לחתונה קטנה בתל אביב.

אז באילו רעיונות תוכלו לבחור?

חתונה אורבאנית – חתונות אורבאניות הן אותה חתונה היפסטרית וקלילה שמתאימה בדיוק לאירועים קטנים שמתקיימים בעיר תל אביב. חתונה כזאת מתאימה לאנשי העיר המוזמנים לאירוע, והיא ידועה בעיצוב הייחודי שלה שאינו עיצוב נוצץ או יוקרתי.

עיצוב של חתונה אורבאנית הינו עיצוב עירוני שיכול להיות מקושט באופניים מדליקות בכל מקום, ספסלים, סידורי פרחים שנראים כמו פרחי שדה, מפות וכלי אוכל בצבעים שונים עם טאצ' עתיק, ואווירה שכולה קלילה כמו גם מוזיקה עכשווית ועוד.

בחתונה כזאת הבירות והמשקאות הקלים מוגשים מתוך גיגיות עתיקות עשויות פח, הברמנים שמאחורי הבר מקצועיים, מיומנים ומכינים קוקטיילים אופנתיים. והחתן והכלה לבושים בביגוד קלאסי עם טוויסט מדליק.

חתונת וינטג' – חתונה שכזאת היא חתונה שמתאימה בדיוק לתל אביב, שכן לעיר ישנה היסטוריה מעניינת ומדליקה, בין אם מדובר בגדולי המשוררים שגרו בעיר, בפרסום ועסקים נוסטלגיים שהתפרסמו בעיר, תוך שמירה על מסורות תל אביביות מדליקות.

לשם כך תוכלו גם אתם לארגן חתונה בסגנון וינטג' עם כרזות מדליקות מקום המדינה, אביזרים עתיקים כמו מכונו תפירה ישנות שיכולו להיות עמדות הושבה או עמדות הענקת מתנות לאורחים, סיפולוקס להגשת שתייה, כלים עתיקים, וכמובן לבוש ויטנג' מהמם של חתן וכלה שמתחתנים ממש בראשיתה של הקמת העיר.

חתונה קיצית – אם אתם מתחתנים בחודשי הקיץ, תוכלו בקלות לארגן חתונה קיצית בתל אביב בעיקר אם המקום שבו בחרתם הוא חוף הים, גג פתוח, חצר ועוד. אבזרו את החתונה בספרינקלרים לרענון האורחים, הכינו עמדות רענון שכוללים ספריי רענון, מגבונים לחים, כובעים ומשקפי שמש, וחלקו כפכפים קיצים לאורחים שלכם לשלב הריקודים. בצורה זאת תוכלו ליהנות מחתונה תל אביבית מושלמת!

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment