אולם אירועים בראשון לציון עד 150 איש

החתונה היא אירוע מרגש וחשוב של זוגות רבים. את הזוגיות הזו חוגגים במקום מכובד ויפה, ועושים את היום הזה בלתי נשכח. הרבה מאוד זוגות שכחו מהצניעות של היום הזה, והפכו את החתונה שלהם לעוד אירוע מרובה אנשים, שהרבה מאוד אנשים מנסים לברוח ממנו, בגלל העלות הגדולה שלו, ובגלל כמות האנשים הגדולה. על מנת למזער את הדברים הללו, אולם אירועים המיועד עד 150 איש הוא הפתרון.

מה היתרונות בחתונות עד 150 איש?

היתרונות של החתונות הללו הוא המספר הצנועה של האנשים. אין סיבה להזמין כמות גדולה מדי של אנשים, ואין סיבה להזמין רק את סבא וסבתא. כמות של 150 איש זוהי כמות מספקת, שבהם יש אפשרות להביא את החברים משותפים, את החברים של החתן, את החברים של הכלה, ואת החברים שההורים רוצים להזמין. אירוע של 150 איש יוכל להכיל את כלל המוזמנים, אך בעיקר יעזור לזוג הטרי להתמודד עם כמות האנשים הזו. פעמים רבות קורה מצב שאנשים לא מביאים את הכסף עבור האירוע, וכך הזוג הטרי מתחיל את חייו מחוב גדול. כמות של 150 מנות תעלה בסביבות ה 30 אלף שקל, בעיקר שאת הרוב האנשים ישלמו, ובנוסף יש עזרה מההורים. ההגבלה הינה מספרית בלבד, לכן יש אפשרות להביא אפילו פחות אנשים.

מדוע לעשות את האירוע באולם אירועים בראשון לציון?

האולם של ראשון לציון הינו אולם שמתאים לאירוע מכובד וחגיגי של חתונה. חודשי החורף מתקרבים אלינו, והחתונות לא יכולות להתאפשר בסביבה קרה ורטובה. על מנת לפתור סוגיה זו, האירוע קורה בתוך אולם אירועים, שבו אנו חסינים מהגשם, וחסינים מקור, בנוסף לכלל הציוד שלא יכול להיות חשוף לרטיבות, האוכל והאנשים עצמם שלא רוצים להירטב.

מה לארגן לפני?
כמובן לפני החתונה, קבעו תאריך עם אולם האירועים שלכם, ולתאריך זה קבעו את שאר הדברים שאתם רוצים לספק לאולם, בין אם אלו צלמים, דיג'יי, ועוד. קבעו את האוכל שיגיע, סוג השתייה שיהיה במקום ועוד.

צרו קשר כעת עם אולם אירועים אטרקטיבי המציע מקום לעד 100 איש, וארגנו לעצמכם חתונה בלתי נשכחת.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment