רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

קייטרינג לאירועים משפחתיים – באילו מצבים זה כדאי?

//קייטרינג לאירועים משפחתיים – באילו מצבים זה כדאי?

קייטרינג לאירועים משפחתיים – באילו מצבים זה כדאי?

כשאנחנו חושבים על אירועים משפחתיים, אחד הדברים הראשונים שאנחנו חושבים עליהם זה שירות הקייטרינג אותו נזמין. מאחר וזה אחד הדברים שאנשים אשר מוזמנים לאירוע כזה חושבים עליו, לכן הם לא יכולים להרשות לעצמנו לטעות בנושא זה.

>>> מומלץ לפנות לנועמס הפקת אירועים לקייטרינג טעים טעים

אך האמת היא שלא בכל מקרה אנחנו אמורים להזמין קייטרינג, אף על פי שמיד נראה שהיום יותר מתמיד זה נהוג. אם בעבר היו אירועים מסוימים בהם, איש לא חשב להזמין קייטרינג, הרי שהיום יש יותר ויותר אירועים בהם אנשים מעוניינים להזמין שירותי קייטרינג, הן על מנת לחסוך זמן יקר והן על מנת להעניק לאורחים שלנו אירוח אופטימאלי.

שירות קייטרינג לאירועים משפחתיים מתחלק לכמה סוגים. יש שירות שמיועד לאירועים ביתיים, למשל, ארוחות חג, ארוחות שישי, אירוח מיוחד ועוד. לצד זה, אנחנו יכולים למצוא דוגמאות נוספות של אירועים בהם נהוג להזמין שירותי קייטרינג, למשל, שירות שמיועד לחתונות, בריתות, בר ובת מצוות וכן ימי הולדת, מסיבות שונות ועוד.

האם מומלץ תמיד להזמין שירות קייטרינג? ברמת העיקרון כן, ישנם מקרים מסוימים בהם אפשר לוותר על שירות זה. למשל, אם אנחנו אמורים לארח כמות קטנה מאוד של אורחים, אנחנו יכולים לבחור באופציה אחרת, שכן שירות קייטרינג יכול להיות מאוד יקר ולא מתאים. כמו כן, אם מדובר באירוח של חבר'ה צעירים במשפחה, אז אולי אפשר לחשוב על דברים אחרים שניתן להזמין או לעשות.

צריך לומר שלצד אפשרות של הזמנת קייטרינג לאירועים, אנחנו יכולים לראות לא מעט אנשים שבוחרים לבקש מהאורחים שלהם שיביאו מנות לאירוע, במקום מתנה נניח. בצורה כזו הם חוסכים בעלויות להם ולאורחים שלהם, ומארגנים אירוע הרבה יותר מעניין ומיוחד.

נקודה אחרונה שצריך להתייחס אליה בהקשר זה, קייטרינג לאירועים משפחתיים, צריך להתאים לסוג האירוע ולסוג האורחים שמגיעים אליו, כלומר האוכל שמוגש בו צריך להיות מותאם לגיל האורחים ולסוג, על מנת שהם יוכלו ליהנות ממנו וכך יוכלו ליהנות מהאירוע בצורה אופטימאלית. כל אפשרות אחרת יכולה להיות מאוד בעייתית, ואנחנו לא היינו רוצים בכך.

 

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment