רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

איך נדע לבחור את ציוד ההגברה המתאים לנו ביותר?

//איך נדע לבחור את ציוד ההגברה המתאים לנו ביותר?

איך נדע לבחור את ציוד ההגברה המתאים לנו ביותר?

כאשר אנחנו רוצים לבחור הגברה לאירוע שאנחנו מארגנים, יש צורך לקחת מספר פרמטרים בחשבון, הגברה היא מילה כוללת מידי ולא כל רמקול או כל מיקרופון לדוגמה יתאים בצורה טובה לאירוע שלכם.

כיום קיימות מספר אופציות על מנת להביא ציוד הגברה לאירוע שלנו, האופציה הנפוצה ביותר היא השכרת ציוד הגברה.
השכרת הגברה זו הדרך הטובה, הקלה והזולה ביותר בכדי לדאוג לפתרון שמע מעולה לאירוע שלכם.

אז איך בעצם אנחנו יכולים לבחור את ההגברה המתאימה לנו ביותר? קיימים מספר פרמטרים שישפיעו על ההחלטה.
ראשית, אתם חייבים לדעת כמה בערך, פחות או יותר אנשים ישתתפו באירוע, לפי מספר האנשים נדע איזה עוצמה מבחינת ההגברה אנחנו צריכים.
עוד דבר שמשפיע על החלטת הבחירה הוא האם המקום שבו אנחנו עורכים את האירוע הוא מקום פתוח או סגור, איך זה קשור אתם שואלים? התשובה פשוטה, כשמפעילים מוזיקה במקום סגור עוצמת השמע תיהיה גבוה יותר בהשוואה למקום פתוח, במקום סגור המוזיקה שנפלטת מין הרמקול "מתנגשת" בקיר והקול כביכול חוזר אלינו, לעומת מקום פתוח ששם הרבה יותר קל למוזיקה להיבלע, זו הסיבה שלמקומות פתוחים אנחנו צריכים הגברה עוצמתית הרבה יותר. לכן כאשר אנחנו עושים את האירוע בשטח פתוח יש לקחת בחשבון שנצטרך הגברה בעוצמה גבוה יותר.

כאשר אתם שוכרים רמקולים יש לשים לב שאתם מקבלים אותם עם סטנד שירים לכם את הרמקול לגובה האוזניים של האנשים, מצב שכזה יוסיף לאיכות השמע באירוע.

דבר נוסף שצריך לשים לב אליו זה לאיזו מטרה אנחנו רוצים את ההגברה, האם זה לריקודים או שאולי זה להרצאה או כנס.. אם אנחנו צריכים את ההגברה לריקודים צריך לקחת בחשבון שנצטרך עוצמת מוזיקה גבוה וכדאי לקחת גם סאב-וופר, על מנת שנרגיש בס טוב שיוסיף לריקודים, בנוסף מומלץ מאד לדאוג לשני רמקולים ולא רק לרמקול אחד, על מנת שיהיה היקף סאונד ברמה גבוה יותר. אם מדובר רק על אירוע כמו כנס או הרצאה אפשר להסתפק ברמקול אחד.

יש לשים לב שהגברה זה לא רק רמקול בלבד, אלא ציוד הגברה זה מילה כוללת לכל מה שנלווה להגברה, לעיתים יש צורך גם במיקרופונים ובמיקסרים ואביזרי הגברה נוספים שעל מנת לדעת בדיוק מה מתאים לכם כדאי להתייעץ עם איש מקצוע או עם חברה להשכרת ציוד הגברה לאירועים.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment