רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

הפקת ימי כיף לקבוצות

//הפקת ימי כיף לקבוצות

הפקת ימי כיף לקבוצות

העולם האלקטרוני והדיגיטלי הביא עמו המון יתרונות והשפעה מרחיקת לכת על חיינו. כיום קשה לנו לדמיין את חיינו ללא האינטרנט, מבלי להעלות תמונות לסטורי ומבלי להשתמש בוויז. ואלו הן רק דוגמאות קטנות המדגימות כיצד חיינו השתנו מן הקצה אל הקצה. אין ספק כי ילדנו גדלים לעולם שונה מאוד מהעולם שאותו אנחנו הכרנו ואין ספק כי מדובר בדבר חיובי וטוב. ובכל זאת לא ניתן להתעלם מהעובדה כי העולם הדגיטילי הזה שכה נוכח בחיינו טומן בחובו גם בעיתיות מסוימת. הבעייתיות הזאת נעוצה בעובדה כי הקשרים החברתיים הולכים ונמוגים. עובדה זו נכונה גם בין חברים וגם בקבוצות כמו מקומות עבודה. אנחנו פחות מכירים את האנשים שאיתם אנחנו עובדים באופן יומיומי והדבר מוביל לחסרונות גדולים ביחסים בתוך הקבוצה. בכדי להתגבר על הבעיה הזאת ולחבר את העובדים זה לזה כדאי לכם לשקול הפקת ימי כיף לקבוצות. כך תגשרו על הפערים ותחברו בין העובדים ובין האנשים בקבוצות.

באתר של חברת הפקות RIL מתחיל להתגבש יום כיף מרתק

וודאו כי יום הכיף מותאם לקבוצה

הפקת ימי כיף לקבוצות מחייבת מחשבה עמוקה. לא ניתן לומר כי יש סט פעולות שעלינו לפעות על פיו כאשר אנחנו מפיקים ימי פעילות מכיוון שכל פעילות צריכה להיות מותאמת לקבוצה שבאה. אם לדוגמא רוב המשתתפים בפעילות הם ילדים הרי שיש להתאים להם את יום הכיף. לעומת זאת אם המשתתפים הם מורים לידיעת הארץ הרי שהפעילות תהיה שונה לחלוטין. עלינו לנתח את הקבוצה שבאה לפעילות ועל פי ניתוח זה לגזור את הפעילות המתאימה. זה התפקיד של מפיקי הפעילות ועל כן ישנה חשיבות גדולה שנבחר מפיקים איכותיים וטובים שידעו איזה פעילות כדאי לעשות.

גם משפחות יכולות להפיק המון מיום כיף

עליכם להבין כי הפקת ימי כיף לקבוצות אינה מתאימה רק למקומות עבודה אלא גם למשפחות. משפחה הרוצה לשבור שגרה ולחבר בין הדודים, הדודות, הילדים והסבים והסבתות יכולה להפיק המון מיום כיף. הקשרים החברתיים בין בני המשפחה יהיו יותר טובים וזהו דבר בעל ערך אדיר בשביל המשפחה שלכם היכול לשרת אתכם בצורה נפלאה.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment