רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

הפקת חתונה

הפקת חתונה

אם אתם מעוניינים להינשא בקרוב, או בעוד זמן ארוך יותר, יש לחשוב על הרבה פרטים ולתכנן אותם נכון, כך שהחתונה שלכם תהיה מושלמת ותוכלו לחשוב על כל פרטים- הקטנים והגדולים כאחד. בישראל, ישנן הרבה חברות שהתחום שלהן הינו הפקת חתונה. תוכלו למצוא בקלות את המיקום האידיאלי לחתונתכם באמצעות חברת ההפקה אשר מכירה היטב את המקומות וכן, יש לה המון קשרים והנחות משמעותיות בקרב כל הספקים המעורבים בחתונה עצמה, החל מעיצוב אירועים,קייטרינג, צלם ווידאו וסטילס, הכנת קונספט מתאים ועוד.

תקציבים ועלויות של הפקת חתונה

כל זוג שעומד להינשא, חושב על תקציבים ועלויות ויש להניח, כי חברת הפקת חתונה, מכירים את כל הגורמים בתחום. הם עובדים עם בעלי מקצוע מהטובים ביותר, מכירים את איכות העבודה בכל ענף ויודעים להתאים את הספקים השונים לסגנון החתונה שאתם מתכוונים לערוך, מה שימנע אי הבנות וחוסר התאמה. מארגני החתונות או הצוות של חברת ההפקה, יתגמשו בהתאם לדרישות הזוג. תוכלו כמובן להתייעץ עמם מעבר לארגון החתונה כמו: שמלת כלה שימליצו היכן כדאי לשכור, חליפת חתן, עיצוב טעות נישואין ועוד. 

לשריין את אנשי המקצוע כמה שיותר מוקדם

תמיד יש לקחת בחשבון כמה עובדות, הראשונה היא שיש הרבה ספקים שיש להשיג הקשורים לחתונה שלכם, כמו למשל: מעצב החופה, מעצב המיקום שבו תיערך החתונה, צלמים, קייטרינג, בר אקטיבי אם אתם מעוניינים שיהיה שמח, תקליטן, תאורן ועוד.  העובדה השנה שעשויה להיות בעייתית, הינה היום בשבוע אשר בו תיערך החתונה. אם מדובר על יום מבוקש בשבוע, תהיה בעיה להשיג בהתראה קצרה את כ בעלי המקצוע ולכן חברות הפקת חתונה ממליצות תמיד לדאוג לכך קודם לכן והן עצמן למעשה תדאגנה לשריין את כל מי שנוגע לחתונה בזמן הנכון.

יש לקבוע פגישה עם צוות ההפקה, כך שתוכלו לשוחח והצוות יוכל להבין מה אתם מעוניינים בדיוק שיהיה בחתונה, מה ההעדפות שלכם, בחירת מיקום החתונה שיתאים לכם הן מבחינת המוזמנים והן מבחינת הכמות שלהם. אם החלטתם למשל על חתונת בוטיק אינטימית ויוקרתית, ניתן יהיה לארגן אותה בהתאם לקונספט הרצוי לכם.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment