רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

מסעדות לאירוח חתונה קטנה ויוצאת דופן

//מסעדות לאירוח חתונה קטנה ויוצאת דופן

מסעדות לאירוח חתונה קטנה ויוצאת דופן

זה עניין גדול, חתונה. לא כל יום זה ברור מאליו כי שני בני אדם שלא הכירו כלל קודם לכן מסכימים לחיות יחד ולהקים משפחה. זה עניין של וויתורים רבים בשם האהבה, וכניסה אל מסגרת שבה יש חוקים מוכתבים עבור האזרח וגם דיני דת. בכל אופן מדובר ברגע מאוד מרגש, כאשר השאיפה היא בהחלט להישאר יחדיו ולחיות חיים טובים וארוכים יחדיו, אך האם זה אומר כי עבור כל אירוע של חתונה חייבים בלית ברירה ללכת אל אולם אירועים עם תקציב רחב יריעה? לא בהכרח.

כבר לא מתחתנים בגדול

זוגות רבים טרם חתונתם כבר לא ממש רצים אל עבר הרשימה של אולמות אירועים שמתאימים כביכול לכל אחד. יותר אנשים נעשים בעלי מעגל משפחתי וחברתי קטן, והאולמות הרגילים שמונים מעל ארבע מאות משתתפים לא ממש מתאימים לסוגים כאלה של חתונה. אולם קטן של ברית מילה לא מכיל תמיד את האווירה הנכונה לצד מקום קטן עבור הריקודים, ואולמות מרווחים יותר עולים יותר, ומגבילים בכמות של מינימום אורחים לערב הנבחר. לכל אלה יש פתרון די פשוט אשר הולך ונבנה לו יותר ויותר בשנים האחרונות, כאשר זוגות טרם חתונתם מחפשים אחר הוצאה כספית קטנה מבלי שזה יהיה על חשבון של אווירה טובה עם ארוחה.

היתרונות של אירוח במסעדה

אם נחשוב על זה היטב, מה האורחים כבר רוצים? להתארח במקום שבו הם יכולים לשמוח בשמחה של הכלה והחתן, וזה לצד ארוחה טובה אשר משביעה את רעבונם בצורה טובה. מקום שבו הם יכולים לשבת לצד בני משפחה וחברים וליהנות משיחה קולחת וטובה, ומקום שבו לא ממש חייבים לקום ולרקוד אלא יותר לצחוק ולשמוח עבור החתן והכלה עם מתנה רחבה.

כאשר חותכים את סך ההוצאות עבור החתונה עם עריכה שלה במסעדה מעוצבת שיודעת להכין מנות גורמה לחתונה, לא צריכים ממש יותר מזה, מלבד מקום ייעודי לשם עריכת החופה ולא נשכח את השמלה שרכשו הזוג בחיפה (כדאי לכן לבדוק קולקציית שמלות כלה בחיפה שיש לנו להציע לכן). לאחר הרגע המכונן הזה כולם מחכים כבר לשבת ולנוח כי הנעליים לא ממש נוחות לעמידה, ואלה שרוצים לרקוד יכולים לעשות זאת בין מנה למנה.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment