רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

סגול הרצאות מספקים מגוון הרצאות בלעדיות וייחודיות

//סגול הרצאות מספקים מגוון הרצאות בלעדיות וייחודיות

סגול הרצאות מספקים מגוון הרצאות בלעדיות וייחודיות

מידע הוא דבר חשוב בחיים של כולנו. מידע הוא הדבר הזה אשר מאפשר לדעת יותר על כל תחום של החיים, כאשר באופן די טבעי אנשים נמשכים אל תחומים שמעניינים אותם בכל שלב ושלב של החיים, כאשר זה הראשון והכי מעמיק הוא זה הנוגע אל תחום העבודה והלימודים הגבוהים. מה קורה לאחר שקצת גדלים ורוצים למצוא עוד פיסות מעניינות של מידע כדי להעשיר את החיים? במקרים שכאלה יש לא מעט אפשרויות של קריאת ספרים לצד הרשמה אל סדנאות והרצאות שמוגשות על ידי מומחים בתחומם שנים על גבי שנים.

עונים על הצורך ללמוד יותר

כל אחד מתעניין במשהו. יש כאלה שמאוד מתעניינים בשיטות של חינוך לילדים, כאלה אשר מבקשים ללמוד יותר על העצמה נשית, כאלה שמחפשים מידע לגבי חיים יותר בריאים וכאלה שעבורם הרצאה בנושא של פורצי דרך מתחום המדעים.

הדרך לדעת יותר היא כזו אשר מחברת בין בעלי הידע המרתק הזה לבין קבוצה של אנשים שצמאה לזה המידע ואותו הם מחפשים. חברות כמו סגול הרצאות מאפשרת את השילוב הנהדר הזה של מגוון רחב של מרצים שיכולים להביא את המידע הזה לכל קבוצות של אנשים שרק רוצים, עם התאמה מדויקת שמעודדת יותר מפגשים דומים.

נושאים מרתקים לכל סוג של קבוצה

לא כל קבוצה של אנשים תחלוק רצון לשבת בהרצאה באותו סוג של נושא. יש כאלה אשר עבורם יכול להיות יותר רלבנטי המקום הזה של הרצאה לגבי העצמה אישית לעומת קבוצה אשר מורכבת בעיקר מנשים שמעוניינות לדעת יותר על הדרך הכי טובה לגדל את הילדים.

הבחירה היא חופשית ומאפשרת לכל סוג של קבוצה לצאת עם ערך מוסף מכל סוג של הרצאה כאשר הנושא אשר נבחר עבורה הוא כזה אשר יהיה תמיד בעל עניין רב ובמהלכה של ההרצאה תהיה פעילות שוקקת חיים של המרצה מול האנשים, שלא רק מקשיבים אל דבריו אלא לוקחים חלק פעיל ונהנים להיות בסיטואציה שבה הם שואבים מידע מבאר רוויה במידע שמתאימה במיוחד אל המקום הזה שבו הם נמצאים בחיים.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment