רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

שולחן מתקפל יפה לאירוח

//שולחן מתקפל יפה לאירוח

שולחן מתקפל יפה לאירוח

כמה פעמים הפתיעו אתכם יותר אורחים ממה שציפיתם, ורציתם לפתוח מיד שולחן ולהכין את הארוחה במהירות? כמה פעמים מצאתם את עצמכם שוברים את הראש מהיכן תשיגו שולחן לאירוח והייתם שמחים שיהיה לכם אחד מוכן במחסן ליתר בטחון? יש לנו אם כן, הצעה נהדרת בשבילכם.

שולחן מתקפל נוח ואיכותי

אם יצא לכם להיתקל בשולחנות מתקפלים בעבר, וחוויתם מורת רוח ותסכול עקב יציבותו של השולחן, עמידותו לאורך זמן ויכולתו לשאת משקל ארוחה או כיבוד, כרגיל, אז יש לנו פתרון מדהים עבורכם, כזה שלא יאכזב אתכם או ישאיר אתכם בחוסר אונים מול האורחים או המשפחה. השולחן המתקפל של קורטיקו, הוא שולחן מתקפל יפה לאירוח, ששומר על אורך חיים מרובה ואינו נשבר בקלות מכל פרויקט. זהו שולחן עשוי פלסטיק איכותי שעומד בכל התקנים המחמירים האירופאים, הפלסטיק עשוי מחומר הקרוי פוליפרופילן והינו סימן לאיכות גבוהה.

שולחן פלסטיק איכותי זה גם יודע להתקפל בנוחות ובקלות, וגם להיפתח בדרך זו, ולכן קל מאוד לתפעול. השולחן יכול להשאר בפינת הבית, ולהיראות אסתטי מאוד, או להישמר במחסן ולצאת כשהוא נקרא לדגל.

שולחן בשני גדלים

ראיתם פעם שולחן מתקפל מפלסטיק בעל שני שלבים? ובכן, שולחן פלסטיק מתקפל זה של קורטיקו, יכול לעמוד בשני שלבים, ויש לו לשם כך רגליות מיוחדות שמתחברות בקלות ומאפשרות לו הגבהה.

השולחן נשאר חזק ויציב גם עם ההגבהה, הוא נשלף בקלות מכל מקום בו הוא מחכה, ויכול לשמש פתרון טוב ונוח לכל מטרה שהיא. כשיש לכם שולחן מתקפל של קורטיקו בבית, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מכוסים. אין כמו שולחן מתקפל להרגיע את המערכת, כשמכינים אירוע גדול, או פשוט ארוחת ערב רבת משתתפים, חוג בית, או כל אירוע אחר שאנו רוצים לעטר בשלל פינות ושולחנות.

הקלות הבלתי נתפסת של קורטיקו

הקלות של השולחן המתקפל של קורטיקו, היא מה שקוסם לרבים מהלקוחות שלנו, ויש לשים על זה דגש. משקלו של השולחן קל, וזה מסביר מדוע ניתן להשתמש בו בשיא הקלילות, וגם להנות מכל רגע.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment