רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

קייטרינג חלבי לאירועים קטנים

//קייטרינג חלבי לאירועים קטנים

קייטרינג חלבי לאירועים קטנים

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים וחברות, בוחרים להציע לאורחים שלהם באירועים מגוונים, שירותי קייטרינג חלבי. זה נכון בפרט במקרים של אירועים קטנים, בין אם מדובר באירועים עם כמות מצומצמת באופן יחסי של אנשים, ובין אם מדובר באירועים קטנים מבחינת הסגנון והאופי שלהם.

קייטרינג חלבי יש לו יתרונות שונים על פי קייטרינג בשרי או אחר. למשל, הוא מאפשר להציע תפריט הרבה יותר מגוון עבור מי שאיננו צורך בשר מטבעו, הכוונה לצמחוניים. כך אפשר להתגבר על מהמורה זו. ניתן להציע תפריט מלא במאכלים חלביים מסוגים שונים, במקום להציע תפריט עם בשרים, אשר מתוכם צריכים אנשים צמחוניים למצוא מאכל אחד או שניים שמתאימים להם.

קייטרינג חלבי יש לו יתרון נוסף והוא, מדובר בתפריט שיכול להתאים אם רוצים להגיש מגוון קינוחים אשר עשויים חלב אמיתי ולא פרווה או כל חלב אחר. מאחר והתפריט עצמו הוא מלא ומגוון, אז ניתן גם להציע תפריט מלא בכל טוב עם מנות חלביות אשר יכולות להתאים גם בתור מנות פתיחה או מנות קלות וגם בתור מנות עיקריות.

לא במקרה מדובר כאן על קייטרינג לאירועים קטנים, שכן באירועים קלים נהוג יותר להציע מנות שאינן בהכרח מכילות בשר. למשל, אם מדובר על אירוע קטן בעסק או אפילו אירוע משפחתי מצומצם, אז במקום להטריח עם קייטרינג בשרי עמוס וכבד, אפשר להסתפק במנות חלביות קלילות, בין אם מדובר בפשטידות, קישים, כריכים, סלטים ועוד. כאן משחק תפקיד גם אופי הכנת המנות, אופי הגשתן וכן עצם זה שמדובר במנות יותר קלילות שמתאימות לארוחות בוקר או צהריים. דברים לא כבדים מדי שאפשר להמשיך אחר כך בשגרת היום בצורה רגילה.

לפני סיום חשוב לומר, קייטרינג חלבי לאירועים קטנים יכול להיות כמובן גם קייטרינג כשר אם מעוניינים בכך. מה שכן, צריך לבדוק האם המקום בו עורכים את האירוע הוא כשר מבחינה חלבית, בהנחה ועושים את האירוע באולם או גן אירועים. אם עושים אותו בבית או במקום העבודה, זה כמובן הרבה פחות רלוונטי וניתן להשתמש בשירותי הקייטרינג כפי שהם.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment