רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

איך להתחיל עם בחורה – כללי ברזל

//איך להתחיל עם בחורה – כללי ברזל

איך להתחיל עם בחורה – כללי ברזל

מתקשים למצוא חברה שתוכל להיות קשובה לכם ולהוות בת זוג נהדרת שתוכלו להרגיש בנוח לצדה? ובכן, ניתן לומר שכל זה מתחיל בכך שאם תראו בחורה שמוצאת חן בעיניכם ברחוב, שתאזרו את האומץ הנדרש בכדי להתחיל אתה ולומר לה על הרצונות שלכם.

בכדי שתוכלו להבין טוב יותר איך להתחיל עם בחורה החלטנו לכתוב את המאמר הזה, בו נמנה את הכללים החשובים ביותר שעליכם להתייחס אליהם כאשר אתם רוצים להתחיל עם כל בחורה. הכללים הללו יאפשרו לכם להיות הרבה יותר ממוקדים.

  • תהיו ישירים אבל חינניים – בחורות אוהבות כשגברים אומרים להן בצורה ישירה כיצד הם מרגישים כלפיהן, אבל תביאו בחשבון שאתם יכולים להגדיל את הסיכויים שלכם אם תשלבו קצת הומור. תנסו ללכת על הקו העדין שבין להיות ישירים ללא ישירים מידי ובו בזמן גם לשלב אמרה חיננית.
  • אל תחכו יותר מידי – כאשר אתם רואים בחורה שמוצאת חן בעיניכם, אל תחכו יותר מידי בכדי לגשת אליה. הסיבה לכך היא שככל שתחכו יותר זמן, כך יעלו בראשכם יותר מחשבות שליליות ותהיות של "מה אם?".
  • תהיו בטוחים בעצמכם – אפשר לומר בצורה הברורה ביותר שבחורות מעדיפות גברים אשר בטוחים בעצמם ומפגינים ביטחון עצמי. כך שכאשר אתם באים להתחיל עם בחורה כזו או אחרת, תעשו זאת תוך כדי שאתם מפגינים נחישות וביטחון עצמי על הדרך.

כפי שאתם מבינים, יש מספר כללי ברזל שיכולים להפוך את החיים שלכם ליותר פשוטים כאשר אתם רוצים להתחיל עם בחורה שמוצאת חן בעיניכם, אבל לצד זאת עליכם לזכור שלא יהיה כדאי לכם להפוך את הדברים ליותר מידי מסובכים, דברים שניתן ללמוד בתקשורת אמיתית.

בכדי שאתם תוכלו להפיק את המרב מן הסיטואציה בה אתם נמצאים ולהגדיל את הסיכויים שלכם להשיג את מספר הטלפון של הבחורה, יהיה כדאי לכם שלא לחשוב יותר מידי לקראת הצעד שאתם עושים ופשוט ללכת על הרגשות שלכם.

תיגשו אל הבחורה שניצבת לצדכם מבלי לחשוב יותר מידי. זוהי הדרך הטובה ביותר לראות את עצמכם משיגים את מספר הטלפון שכה רציתם.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment