רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

טיפים לאירוע עסקי קטן ומוצלח

//טיפים לאירוע עסקי קטן ומוצלח

טיפים לאירוע עסקי קטן ומוצלח

חשוב לכם מאוד שהאירוע יצליח. אתם עומדים להשקיע משאבים רבים בהפקה ואתם שואפים שהאירוע יהיה מוצלח ויוכתר בהצלחה. במקום לנסות ללמוד מטעויות של עצמכם, בואו וקראו להלן. כאן תקבלו טיפים מוצלחים לעריכת אירוע עסקי קטן. כך אתם צועדים בדרך הנכונה שמובילה אתכם אל יעדי ההצלחה שלכם.

  • המקום – חשוב מאוד לערוך את האירוע במקום מוצלח כמו מתחם האירועים Job and Joy. וזאת מדוע? משום שכאשר המקום מוצלח ומתאים הוא מסייע מאוד שהשגת האווירה הרצויה והמתאימה לאירוע שלכם. ניתן למצוא מקומות יוקרתיים או אולמות מעוצבים, גינות יוקרה או מתחמים פרטיים. תוכלו לבחור את המקום הנכון והמתאים לכם מכולם, ותראו במו עיניכם עד כמה משפיע המקום והאווירה שלו על ההצלחה של האירוע שלכם.
  • האוכל – בכל אירוע עסקי מגישים כיבוד. יש אירועים בהם הכיבוד יהיה ארוחה מלאה, ובאירועים אחרים יסתפקו במגשי אירוח או בר מעוצב. בכל מקרה חשוב מאוד לחשוב על המשתתפים באירוע ולבחור בהתאם להעדפות האישיות שלהם את האוכל המוצלח שימצא חן בעיניהם.
  • התכנית – התכנית היא חלק חשוב מהאירוע שלכם. חשוב לכם להתאים תכנית מתאימה ומוצלחת שתעורר עניין. ניתן להביא מפעיל חיצוני, להקרין סרט, לנהל משחק משותף וכן הלאה. בעת בחירת התכנית עליכם לחשוב על תחומי ההתעניינות של העובדים שלכם ולבחור את התכנית המתאימה שתקלע לטעמם ותמלא את האווירה באירוע עם תוכן ועניין, המשיכו לפרטים נוספים > https://www.jobandjoy.co.il/blog/work-and-enjoy.
  • היערכות מוקדמת – הסוד של אירוע מוצלח טמון בהיערכות מוקדמת. תמיד נגלה כי תכניות של הרגע האחרון נכשלות, גורמות לנו לנזקים ומעמידות אותנו בקצה שלא רצינו לפגוש שם את עצמנו. ואילו אם מתחילים לתכנן במועד, אם חושבים על כל הפרטים זמן מה לפני תאריך האירוע, הכול פשוט יותר וקל יותר. נותני השירות זמינים והתאריכים פנויים. אתם יכולים לקבל החלטות מתוך שיקול דעת ובלי לחץ. ואתם מגיעים לאירוע עצמו בשלווה.
  • תכנון גדול לאירוע קטן – יש אולי עורכי אירועים ומפיקים שסבורים שבאירוע קטן גם ההשקעה היא קטנה. אבל זה לגמרי לא נכון. להיפך, כאשר עורכים אירוע קטן יש יותר אפשרת להשקיע בכל משתתף. תכננו בראש גדול את האירוע המוצלח שלכם.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment