רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

סוד העגבנייה במטבח

סוד העגבנייה במטבח

רובינו נוהגים לשלב עגבנייה בסלט היומי שלנו, כחלק מהשילוב הקדוש של מלפפון – עגבנייה – חסה. כמובן שניתן לגוון את הסלט עם מגוון עצום של ירקות שונים, כמו למשל עלים ירוקים, צנונית, עגבניות שרי, רצועות גזר וכדומה, אך לא ניתן לוותר על הנוכחות הדומיננטית של העגבנייה. רובנו משתמשים בה במטבח שלנו, מבלי בכלל לתת על כך את הדעת. היא מהווה חלק קבוע לא רק בסלטים שלנו, אלא גם בתבשילים, במרקים, בירקות הצלויים בתנור וכמובן כחלק ממאפים שונים כגון פיצה, לזניה ועוד. למעשה, ישנה כמות עצומה של מאכלים שונים שניתן להכין אותם עם עגבניות, דוגמאות לכך ניתן למצוא באתר https://noachef.co.il/,  דבר שישדרג בצורה משמעותית את הטעם של המאכל ואת המראה החיצוני שלו. היום ניתן להירשם לסדנאות בישול שונות, כדי לשדרג את כישורי הבישול וכישורי האפייה שלכם. אך בשום אופן, אסור לוותר על סדנת בישול עגבניות.

סדנת בישול עגבניות – הסדנה שתגלה לכם את סוד העגבנייה

כאמור, העגבניות מככבות לא מעט בבישולים שלנו ובתפריט היום – יומי שלנו, אבל בדרך כלל מדובר על רכיב שנוטים להסתיר מאחורי רשימה ארוכה של רכיבים אחרים. העגבנייה מוסיפה לאוכל שלנו לא מעט טעמים עשירים, ניחוחות מפתים וכמובן את הצבע האדום העז שלה. לכן אין שום סיבה להמשיך להחביא אותה, והגיע הזמן למקם אותה בקדמת הבמה. סדנת בישול שלמה שמתעסקת רק בעגבניות, יכולה להיות מושלמת עבור כל חובבי העגבניות כמובן, אבל גם עבור כל מי שמתעניין בסדנת בישול מיוחדת, ייחודית, שונה ובעיקר מקורית יותר. סדנה זו יכולה להוות תוספת נפלאה לבילוי זוגי, למפגש מהנה עם חברה טובה, כבילוי לכבוד יום ההולדת או כמובן בתור כלי מעשיר ליכולות הבישול שלכם. סדנה מסוג זה תכיל למשל הכנה משותפת של מרק גספאצ'ו מרענן, קיש עגבניות צלויות בתוספת גבינת פטה איכותית, עגבניות ממולאות, סלט קפרזה, פסטה טרייה בתוספת עגבניות שרי צלויות ועוד מגוון רחב של מנות עשירות הממקמות את העגבנייה בחזית הבמה.

לסיכום, סדנת בישול עגבניות מהווה את החוויה המושלמת לכל מי שמחשיב את עצמו בתור חובב קולינריה. מדובר על סדנה שתפתח לכם את בלוטות הטעם ותעניק ערך מוסף למשתתפים.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment