רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

אין לך כוח לבשל בשבועות – קייטרינג חלבי

//אין לך כוח לבשל בשבועות – קייטרינג חלבי

אין לך כוח לבשל בשבועות – קייטרינג חלבי

חג שבועות הולך ומתקרב, ולא מעט משפחות וחברים ירצו לערוך ארוחות חג מיוחדות, ארוחות על טהרת מוצרי חלב, קרי פשטידות, קישים, גבינות, פסטות ועוד. מצד שני, לא מעט אנשים יעדיפו לא להיות אחראיים על הכנת הארוחה ויבחרו דווקא להזמין שירותי קייטרינג חלבי לשם כך.

בשביל להתמודד עם מצב שכזה לא צריך לעשות הרבה. כל מה שנדרש לעשות, זה פשוט ליצור קשר עם חברה שמתמחה בשירותי קייטרינג שף וקייטרינג חלבי ויש לה תפריט מוכן עבור חג שבועות. אנחנו צריכים לספק לה מידע, כמה אורחים אמורים להיות באירוע או בארוחה שלנו, מה בדיוק אנחנו רוצים להגיש להם, כמה מנות, כיצד ומתי אנחנו צריכים שהכל יהיה מוכן. בצורה כזו החברה תוכל לספק לנו את כל השירות הנדרש על פי הצרכים שלנו.

חשוב לומר, מאחר וחג שבועות מתקרב, הרי שעלינו לעשות זאת מספיק זמן מראש, אנחנו לא יכולים לחגות לרגע האחרון. רצוי מאוד שאנחנו ניצור קשר עם צוות החברה מבעוד מועד, גם על מנת שנוכל להכין את התפריט מראש וגם על מנת שלא יווצר מצב, שאחרים יתפסו את מקומנו ואנחנו נצטרך לחפש חברות אחרות שיוכלו לעשות זאת עבורנו.

נקודה חשובה שצריך להתייחס היא, מה בדיוק אנחנו רוצים להגיש בארוחה. מן הסתם זה יהיה אוכל על טהרת חלב וגבינות, אך השאלה היא, האם אנחנו מחפשים מנות סטנדרטיות, האם אנחנו מחפשים מנות מיוחדות, מנות על פי עדות ומסורות מסוימות, מה בדיוק אנחנו רוצים להזמין. ככל שנהיה יותר מדוייקים, כך יש יותר סיכוי שהתפריט שלנו יתאים לאירוע ולמה שאנחנו מכוונים אליו. נוכל גם להיעזר בשף פרטי לאירועים.

עוד נקודה שאנחנו צריכים לקחת בחשבון היא, לא מספיק שאנחנו רק נזמין תפריט חלבי. אנחנו צריכים שהתפריט יכיל גם דברים נוספים, בין אם זה קטניות, בין אם זה סלטים, פירות, ועוד שורה של דברים, כך נוכל לספק לאורחים שלנו גיוון מיוחד. אנחנו לא חייבים להגיש להם בשר מן הסתם, אך אנחנו כן צריכים להגיש לאורחים שלנו משהו שהוא מעבר לגבינות.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment