רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

מי בכלל צריך הרכב מוסיקלי לקבלת פנים

//מי בכלל צריך הרכב מוסיקלי לקבלת פנים

מי בכלל צריך הרכב מוסיקלי לקבלת פנים

על פניו השאלה, מי צריך הרכב מוסיקלי לקבלת פנים היא קצת מוזרה. הרי זו לא חובה, בדיוק כמו שלהזמין תקליטן זה לא חובה ויש גם אירועים שאפילו לא מזמינים שירותי קייטרינג אלא מציעים לאורחים במקום להביא מתנה, להכין משהו ואז כל אחד מכין משהו משלו וכך יוצרים אירוע מושלם.

אך מן הסתם, אם אנחנו רוצים ליהנות מאירוע מושקע, מיוחד, יוצא דופן, אנחנו לא נסתפק בזה. אנחנו כן נזמין הרכב מוסיקלי או נגן מוכשר דרך הלינק הזה, ולו בשביל העובדה שאנשים יוכלו ליהנות בזמן קבלת הפנים ממשהו אחר, משהו שהם לא בהכרח רגילים אליו.

צריך לומר, לא בכל אירוע אנחנו נראה הרכב מוסיקלי כזה, לא בכל אירוע גם צריך אותו. אפשר לומר בוודאות שבברית או בריתה, בר ובת מצווה, וכן בימי הולדת לילדים, אנחנו לא נראה הרכב כזה. אנחנו גם לא נראה אותו, סביר להניח, במסיבות גיוס או שחרור וגם לא בכל מסיבת יום הולדת שאנחנו נוזמן אליה. בסופו של דבר, מדובר בהשקעה כספית לא קטנה מצד אחד, וכן בהרכב שמותאם בדרך כלל, לסוג מסוים של אירועים.

אז איפה כן נראה הרכב מוסיקלי כזה? איפה כן צריך אותו? אנחנו יכולים למצוא כמה אופציות כאלה.

ראשית, בחתונות. הרבה מאוד זוגות בוחרים להנעים את זמנם של האורחים שלהם בזמן קבלת פנים עם הרכב מוסיקלי שהזמינו מהאתר https://www.musicali.co.il. במקום להשתמש בשירותיו של תקליטן בחלק זה. יש כאלה שמעדיפים להשתמש בתקליטן, מתוך תפיסה שאם משלמים לו על האירוע, אז רצוי להשתמש בשירותיו לאורך כל הערב, מצד שני, יש הסבורים שעדיף אולי לגוון עם הרכב כלי מיתר או כלי הקשה.

שנית, אנחנו נראה הרכב כזה באירועים עסקיים, מסחריים ואירועים אחרים, למשל אירועים באקדמיה. מדובר באירועים עם קהל מכובד, סביר להניח ששם גם לא יהיה נוכח תקליטן ולמעשה ההרכב יהיה היחידי שילווה את הערב בנגינה, לעיתים לא רק בשלב קבלת הפנים אלא גם לאחר מכן.

סביר להניח שגם במסיבות ימי הולדת עגולים או ימי נישואים מיוחדים, אנחנו נזכה לראות הרכבים כאלה.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment