רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

לציבור הדתי מזמינים תקליטן דתי

//לציבור הדתי מזמינים תקליטן דתי

לציבור הדתי מזמינים תקליטן דתי

בכל מסיבה שאותה אתם רוצים לארגן אתם צריכים לקחת בחשבון את הקהל שאתם מזמינים, ורק אחרי שתדעו איזה קהל מגיע, אתם תוכלו לבחור בצורה טובה יותר את האוכל ואת המוזיקה.

מוזיקה זה חלק מהותי מכל מסיבה, ומוזיקה יכולה להפוך את המסיבה למסיבה טובה באמת שאנשים גם יזכרו. אם למסיבה הקרובה שאתם מארגנים עתיד להגיע קהל דתי, אז אין ספק שמתוך מאגר גדול של תקליטנים, עליכם לבחור תקליטן דתי, ויש לכך סיבות רבות.

למה התקליטן צריך להיות דתי?

ראשית, יש הבדל בין המוזיקה שציבור דתי שומע ובין המוזיקה שציבור חילוני שומע, ושנית, רק תקליטן דתי יוכל להימנע מתקלות במסיבות שבהן הציבור הוא דתי. התקליטן הדתי ידע בדיוק איזה מוזיקה מקובלת באירועים של הציבור הדתי, והוא ידע לבחור את השילוב הנכון שיתאים לקהל, בין אם זו תהייה מוזיקה חרדית, ציונית או מוסיקה חסידית. התקליטן הדתי ידע מתי להשמיע איזה שיר, ובסופו של דבר, הוא זה שיצליח להרקיד את כל הקהל, והרי זו המטרה של התקליטנים במסיבות השונות.

הניסיון חשוב

בבואכם לבחור תקליטנים, בין אם זה למסיבות של הציבור הדתי ובין אם לא, כדאי מאוד לוודא שלתקליטן שאותו אתם הולכים להזמין יש באמת את הניסיון הדרוש. רק תקליטן שיש לו ניסיון רב ואהבה גדולה למוזיקה יוכל להצליח לדעת באיזה רגע כדאי לשים איזה שיר, ובסופו של דבר, זה מה שיקבע את איכות המסיבה. התקליטנים הטובים חיים ונושים את המוזיקה, והניסיון שלהם עוזר להם לדעת איך לארגן את המסיבה מבחינת סדר המוזיקה ואיך לבנות את ההתפתחות של המסיבה. שווה להשקיע ולשמוע את התקליטנים השונים בפעולה אם רוצים לבחור את הטוב ביותר לאירוע שאתם מארגנים.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment