רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

איך בוחרים אולם לאירועים

//איך בוחרים אולם לאירועים

איך בוחרים אולם לאירועים

אחת המשימות הקשות ביותר עבור כל זוג שעומד בפני אירוע החתונה שלו, היא תהליך בחירת אולם לאירועים. ניתן היום למצוא כמות עצומה של אולמות אירועים, הפזורים בכל רחבי הארץ ומספקים מקום לאירועים בסדרי גודל שונים. ישנם אולמות המתאימים לאירועים קטנים, לצד אולמות ענקיים שלא ישתלם להם לערוך חתונה קטנה. כאשר יש צורך לבחור באולם, חשוב קודם כל להבין מה הכי חשוב לכם. האם המחיר הוא פרמטר משמעותי בבחירה? עד כמה מיקום האולם חשוב לכם, מבחינת נגישות של תחבורה ציבורית ואווירה כללית של האזור? האם האולם מספק חבילות מיוחדות הכוללות גם קייטרינג, צלם ודי ג'יי? כל אלו (ראו כאן) הינם קריטריונים חשובים שיש לבחון לעומק.

כל הטיפים לבחירת אולם אירועים

קודם כל, חשוב להבין היכן בארץ אתם מעוניינים לחגוג את האירוע שלכם. רוב הזוגות בוחרים להתחתן קרוב לבית, על מנת להקל על החברים והמשפחה להגיע לאירוע שלהם. לעומת זאת, ישנם זוגות שבוחרים להתחתן במקום מבודד בצפון או דרום הארץ, דבר שנחשב כמובן לחווייה בלתי נשכחת, אך גם כתיק לא קטן עבור המוזמנים. במקרה כזה, חשוב כמובן לדאוג להסעות מתאימות עבור כל מי שמגיע ממרכז הארץ. עם זאת, גם אולם אירועים בתל אביב ובמרכז הארץ לא מבטיח גישה קלה, לכן חשוב לבחור באולם בעל גישה נוחה לתחבורה ציבורית וכמובן חניה עבור האורחים. הדבר חשוב במיוחד כאשר מדובר על אירוע בר או בת מצווה, המחייב את ההורים להסיע את הילדים שלהם לכל כיוון, במידה ולא קיימת תחבורה ציבורית באזור. כדאי לבחור אולם שיתאים לכמות המוזמנים שלכם, היות ואולם גדול יותר, יבקש מחיר גבוה יותר, במידה וכמות המוזמנים קטנה בצורה משמעותית מיכולת ההכלה שלו. חשוב כמובן לבחון מספר אולמות שונים, לבקש להגיע בזמן אירוע כדי לראות את רמת השירות של הצוות וכדי להתרשם מהאווירה הכללית.

לסיכום, ניתן היום למצוא לא מעט אולמות אירועים בארץ, אך על מנת למצוא את האולם האידיאלי עבורכם, יש צורך לכתת רגליים. מומלץ לבחון מספר אולמות, להתרשם מהעיצוב שלהם, רמת השירות של הצוות וכמובן מהאווירה הכללית ששוררת במהלך האירוע.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment