רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

כשיש כ"כ הרבה שירותי קייטרינג חלבי בשוק, איך בוחרים נכון?

//כשיש כ"כ הרבה שירותי קייטרינג חלבי בשוק, איך בוחרים נכון?

כשיש כ"כ הרבה שירותי קייטרינג חלבי בשוק, איך בוחרים נכון?

כל אדם שעורך אירוע צריך לקחת בחשבון המון דברים בשביל להבטיח כי האירוע שלו יהיה מוצלח. זה מיותר לציין כי כל אדם ירצה להבטיח כי האירוע שלו יהיה מושלם וברמה הגבוהה ביותר שיש. אך באותה נשימה אנו חייבים לציין שאם אתם רוצים להבטיח כי האירוע שלכם יהיה מושלם אתם צריכים לספק בו את הקייטרינג הטוב ביותר שיש. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כל אדם צריך לקחת בחשבון כי כיום האופנה החמה ביותר שיש בשוק היא קייטרינג חלבי לחתונה אנשים מבינים כי אוכל חלבי הוא הרבה יותר מגוון, הרבה יותר מיוחד, הרבה יותר מעניין והכי חשוב הרבה יותר טעים ועל כן כל כך הרבה אנשים בוחרים לשים קייטרינג חלבי באירוע שלהם וזהו משהו שאי אפשר להתווכח עליו או להכחישו וסביר להניח כי זו מגמה שרק תלך ותתגבר.

מדוע אסור לבחור קייטרינג מבלי לראות כיצד הוא פועל באירוע אמיתי?

כמובן שבין אם אנחנו בוחרים שירותי קייטרינג חלבי או בשרי אנו צריכים להבטיח כי הקייטרינג הזה יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש. ככל שהקייטרינג יהיה יותר טעים כך האירוע יהיה יותר מוצלח וזהו משהו שאנו חייבים לקחת בחשבון. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אסור לנו לבחור בקייטרינג מבלי לראות כיצד הוא פועל באירוע אמיתי. עליכם להבין כי זה לא חכמה להכין עשר מנות טעימות וטובות אך זו משימה הרבה יותר קשה ומורכבת להכין מאה או שלוש מאות מנות טעימות ובכדי לברר אם הקייטרינג יכול לעשות זאת אנו חייבים ללכת לאירוע אמיתי שהוא מכין בו את האוכל.

תעוזה ויצירתיות – שני המרכיבים של כל שף

כאשר אתם באים לבחור שף שמתפעל את הקייטרינג ואחראי עליו אתם חייבים להבין כי כדאי לכם לשים לב
לתכונות שלו. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי שתי התכונות הכי חשובות של השף הם ללא ספק תעוזה
ויצרתיות ורק שף שיש לו את שתי התכונות הללו יבטיח כי הוא יכין את האוכל הטעים והטוב ביותר.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment