רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

פעילות בנושא אחדות ושונות, חשוב בכל גיל

//פעילות בנושא אחדות ושונות, חשוב בכל גיל

פעילות בנושא אחדות ושונות, חשוב בכל גיל

אם יש אמת אחת בחיים היא שכל בני האדם נולדו שווים זה לזה ולא משנה מה גילם, מינם, מוצאם, צבעם או כל תכונה אחרת. העניין הוא שורב האנשים לא נולדו עם התפיסה הזאת אלא זה משהו שיש ללמד ולחנך אותו כבר מגיל קטן. הרי בעבר היו מעמדות מאוד ברורים בחברה והיה כמעט בלתי אפשרי לצאת מהם ורק במאה העשרים חל השינוי המיוחל. על כן גם כיום אנו צריכים ללמד את הילדים שלנו וגם אותנו המבוגרים כי כל אחד הוא שונה אך זהה וזהו משהו שאנו חייבים לתת עליו את הדעת. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי פעילות בנושא אחדות ושונות, חשוב בכל גיל וזהו משהו שאנו צריכים לתת עליו את הדעת. פעילות ODT לילדים כזאת היא דרך נהדרת לחנך את הילדים וגם ללמוד משהו בעצמנו ועל כן היא כל כך מומלצת.

מהו הדבר החשוב ביותר בכל פעילות כזאת?

אך בכדי להבטיח כי הפעילות תפיק את המירב אנו צריכים להיות בטוחים כי היא תהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי יש משמעות אדירה לשאלה מי מבצע את הפעילות ואנו צריכים לעשות הכול בכדי שהפעילות תהיה המקצועית והטובה ביותר שיש. כאן המקום לומר כי בהקשר של הפעילות אנו צריכים להבין כי עלינו לשים לב טוב טוב לא רק למי שמעביר אותה אלא גם לאופן ההעברה שלה. עליכם להבין כי ככל שהמדריך של הפעילות יהיה ברמה יותר גבוהה כך הוא יענה על הצרכים שלנו בצורה יותר מושלמת וזהו משהו שאנו חייבים לתת עליו את הדעת. למידע נוסף על מפעילים מומלצים לחצו כאן.

אל תבחרו פעילות מבלי לראות אותה קודם כל מתבצעת

כמובן שלפני שאתם בוחרים פעילות אתם צריכים לבחון אותה בזמן אמת. ברגע שתבחנו את הפעילות תוכלו להחליט האם היא ברמה גבוהה או לא ותוכלו לדעת האם היא מתאימה לכם והאם כדאי לבחור בה או שמא דווקא עדיף לבחור בפעילות אחרת וזהו משהו שיעזור לכם להבטיח כי הפעילות תעניק למי שעובר אותה כלים חשובים ומשמעותיים ביותר.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment