רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

טיפים להקלטת שיר באולפן

//טיפים להקלטת שיר באולפן

טיפים להקלטת שיר באולפן

בואו נודה על האמת יש המון מקצועות קשים בחיים, המון מקצועות הדורשים לימודים, הכשרה, ידע, ניסיון, קשרים, כסף ועוד ועוד תכונות. העניין הוא שמעטים המקצועות אשר אינם קשים ואשר אינם דורשים מאמץ רב בכדי להצטיין בהם. ובכל זאת מי שמכיר קצת את שוק העבודה יודע כי יש מקצוע אחד אשר קשה יותר מכולם ואשר יש קושי לא קטן להצליח בו אולי יותר מכל מקצוע אחר בעולם. על מה אנחנו מדברים? על זמרים. כן אולי אתם לא יודעים אך תחום הזמר הוא תחום מאוד מורכב, מאוד קשה ויש בו קושי אדיר להצליח. גם הזמר הטוב ביותר יכול להיתקל בקיר בטון אשר ייאש אותו ויגרום לו לתסכול אדיר. על כן כל זמר צריך לעשות הכול בכדי להצטיין ולא להתפשר על שום דבר וזה אומר כי הוא צריך גם לחשוב על הנושא של הקלטת שיר באולפן.

מהו הדבר החשוב ביותר בהקלטת שיר?

אתם צריכים להבין כי השאלה איפה אתם מקליטים שירים לבת מצווה היא סופר חשובה ויש לה השפעה אדירה על ההצלחה שלכם. אתם יכולים להיות הזמרים הטובים ביותר בעולם אך אם תקליטו את השיר במקום גרוע אתם תיכשלו כישלון חרוץ. על רקע זה אנו חייבים לציין כי האולפן שבו תקליטו את השיר ישפיע עליכם בצורה עצומה ויקבע במידה רבה האם תזכו להצלחה או לא. לצד זאת אתם צריכים להבין שיש גם משמעות לשאלה מי המפיק שלכם והאם השיר שלכם יצליח או לא. על כן אתם צריכים לפעול בשני מאמצים שלובים גם לבחור את המפיק הטוב ביותר וגם את האולפן האיכותי ביותר שיש.

אל תבחרו אולפן מבלי לשמוע שירים קודמים שהוקלטו בו

נקודה נוספת שאתם צריכים לקחת בחשבון היא שאתם חייבים אבל חייבים לבחור אולפן רק אחרי ששמעתם בו את השירים שהקליטו בו בעבר. כך תדעו אם האולפן הוא אכן ברמה גבוהה כמו חברת גיא הפקות והאם כדאי לבחור בו או שמא זה יהיה רעיון יותר טוב לבחור באולפן אחר וזהו משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון ולחשוב עליו לעומק.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment