רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

מקום מדליק לערוך בו מסיבת רווקות?

//מקום מדליק לערוך בו מסיבת רווקות?

מקום מדליק לערוך בו מסיבת רווקות?

מסיבת רווקות היא אחת המסיבות החשובות ביותר עבור כל אישה אשר מתכננת להתחתן. משום כך החברות הטובות אשר אחראיות על ארגון אותה מסיבה שמות דגש על בחירת מקום מיוחד ופעילויות מיוחדות אשר ישאירו זכרון נעים אצל הכלה המיועדת של הרגעים האחרונים בחיי רווקותה.

בחירת מקום מיוחד

Party time with happy peopleעריכת מסיבת רווקות צריכה להיעשות במקום מיוחד אשר משרה אווירה מיוחדת. בנוסף, יש לזכור כי יש לחפש מקום שונה ומיוחד מאותו מקום בו ערכו את המסיבה לחברה הקודמת. בדרך כלל הנטייה היא לשכור וילה גדולה על הים בה יש בריכה ולערוך פעילות מיוחדת ולאחר מכן שיחת בנות. אפשרות נוספת היא השכרת צימר בצפון הירוק או בנגב המדברי והקסום והאפשרות השלישית והפופולארית ביותר בשנים האחרונות היא השכרת לופט מרוהט המותאם למסיבת רווקות.

מסיבת רווקות- נקודות חשובות

חשוב להבין כי הבחירה הנכונה תלויה לא רק בסוג המקום אלא גם במקום אשר מדבר אל אופייה של הכלה המיועדת ופעילויות מהן היא יכולה ליהנות. לעומת זאת, יש מספר דברים אותם חייבים לקחת בחשבון בעת בחירת לופט או כל מקום אחר בו מעוניינים לערוך מסיבת רווקות:

  • תקציב- חשוב להגיע למסקנה מהו התקציב הכולל ולקחת בחשבון כמה אתם מעוניינים להקדיש להשכרת לופט ומהו הסכום אותו אתם מעוניינים להקדיש לשלל פעילויות מהנות במקום, כמו למשל קוראת בקלפים, שיחה עם סקסולוגית, מופע סטנד אפ קצר ועוד.
  • מיקום- המיקום הוא דבר חשוב בעת בחירת מקום האירוע. חשוב לבחור במקום ריאלי אליו יכולים להגיע בקלות וכן לחזור ממנו בקלות. יש לקחת בחשבון כי למרות שהמסיבה יכולה להיות הצלחה מסחררת, כל החוויה עלולה להתקלקל אם לא חישבתם נכון את הזמנים והמיקום הנכון ונתקעתם בדרך הלוך או חזור בנסיעה ארוכה ומתישה אם משום פקק ואם משום כל סיבה אחרת.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment