רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

קוסם ליום הולדת – לא מה שהיה פעם

//קוסם ליום הולדת – לא מה שהיה פעם

קוסם ליום הולדת – לא מה שהיה פעם

הזמנת קוסם במטרה להוסיף עניין ומצב רוח טוב לימי הולדת אינה עניין חדש, אבל בשנים האחרונות חלו שינויים גדולים בכישורים שמפגינים אותם קוסמים, שזכו לכינויים מודרניים כמו "אמן חושים" ו"מנטליסט". אלה אמנים אשר מתמחים ביצירת קשר עם הקהל והפגנת מיומנויות יוצאות דופן, ולא רק עם מופע קסמים הכולל להטוטים שונים וקסמים שמתבצעים על הבמה לעיני המשתתפים. הזמנת אמני חושים לימי הולדת הפכה למנהג נפוץ מאחר שהם נחשבים לשדרוג לעומת הקוסם המסורתי, ההוא שמוכר מטריקים עם בלונים ויונים שנשלפות מכובע וכו'. מנטליסטים ואמני חושים יכולים להתאים לסוגים שונים של קהל ומכאן יתרונם על הקוסמים המבורתיים.

כאשר מזמינים קוסם ליום הולדת, צריך לבחור אותו מתוך כמה וכמה קוסמים המציעים את שירותיהם לקהל הרחב. לכן חשוב להצטייד בהמלצות מחברים ומכרים ולצפות בסרטוני הדגמה וכמובן לבדוק אם התקציב שלכם עומד בתעריפים שלו.  כמו כן בפגישה המקדימה חשוב לברר האם התנאים הפיזיים של האירוע יאפשרו את קיום המופע (אסור שהמקום יהיה צפוף מדי – כדי למנוע מצב של פגיעה הנאה ובהלה שעלולה להסתיים בפגיעה פיזית). אם התנאים מתאימים והשעות נוחות לאמן החושים שהזמנתם – צריך לסכם איתו על אופי המופע, כדי שיתאים לקהל היעד ויגרום לו הנאה ושביעות רצון ולא יסתיים חלילה במפחי נפש ופחד. אמני חושים מציעים מופעים שנים בהתאמה אישית לפי גיל ואופי הקהל.

אמני חושים ומנטליסטים שוברים את הקיר החוצץ בין הקוסם לקהל שלו ומתמקדים באינטרקציות עם המשתתפים. הם יכולים לעבור בין השולחנות ולבצע קסמים תוך כדי תקשורת שוטפת עם הקהל. כך למשל הם פונים בשאלות לאורחים באירוע ומפעילים שיטות של שכנוע כדי לקבל את התוצאה הרצויה. אנשים כאלה מעוררים סביבם עניין רב בקרב בני כל הגילאים ואינם נשארים בתחום המסורתי של קוסם למבוגרים ליום הולדת. כאשר אתם בוחרים אמן חושים עבור יום הולדת ואירועים משפחתיים, כדאי להביא בחשבון שבמקום ינכחו בני גילאים שונים ולכן מחובתכם לדאוג שכולם ייצאו מרוצים ויש להדגיש זאת בפני אמן החושים או המנטליסט שהוזמן. 

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment