רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

תקליטן לבר מצווה

//תקליטן לבר מצווה

תקליטן לבר מצווה

אחד הטקסים החשובים ביותר ביהדות הוא טקס הבר מצווה, בו הילד הופך לנער ומקבל על עצמו את עול המצוות. הדרשה עצמה נעשית בבית הכנסת או מול הכותל ונהוג לאחריה להזמין את בני המשפחה והחברים הקרובים אל מסיבת בר מצווה בה המוזמנים אוכל ורוקדים לצלילי שירים מתאימים. מאמר זה יגולל בפניכם כיצד לבחור בצורה הטובה ביותר תקליטן לבר מצווה.

תקליטן- כל הנקודות החשובות

djחשוב לדעת כי עבודת הכנה אשר מקדימה לתחילת תהליך בחירת תקליטן לבר מצווה הינה צעד חכם אשר יכול למנוע תסכולים רבים בעת האירוע ולאחריו. חשוב לדעת כי תקליטן לבר מצווה חייב להיות בעל היכולות הבאות:

  • חוש מוזיקלי- אמנם דבר זה נשמע מצחיק, שכן נראה כי לכל אדם אשר בחר להתעסק במוזיקה צריכה להיות גישה למוזיקה וידע למוזיקה, אך לא לכל אחד יש וכיוון שמדובר על מקצוע מבוקש, צעירים רבים בוחרים להציע בו שירות במחירים נמוכים מאוד. חשוב לוודא כי לתקליטן אותו אתם בוחרים יש ידע מוזיקלי וניסיון באירוע בר מצווה. ההמלצה היא ללכת לאחד מהאירועים של התקליטן ולוודא כי הוא אכן יכול לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר.
  • ניסיון- חובה ניסיון בתחום זה. חשוב לקחת בחשבון כי כאן מדובר על אירוע של קהל מעורב ותקליטן חייב ליצור רשימת השמעה את תשרת את כל המוזמנים. כאן תקליטן ידע כיצד לבחור בשירים מהנים אשר יגרמו לילדים, לנוער, למבוגרים ולקשישים לשמוח ולרצות לרקוד ברחבת הריקודים.
  • הדרת כבוד- חשוב לקחת בחשבון כי למרות שמדובר על אירוע שמח , עדיין מדובר על אחד הטקסים והמסיבות החשובות ביותר ביהדות ולכן חשוב מאוד לבחור בשירים ומלודיות אשר מכבדים את אופי האירוע ולא שירים פופולאריים עם גניחות, מילים גסות בשפה זרה וכו'.
  • הפעלה- ההמלצה היא תמיד לבחור תקליטן לבר מצווה אשר מוכשר גם בהפעלת הקהל ובהנעתו לשמוח ולרקוד לאחר הארוחה.

פרטים נוספים ניתן למצוא באתר הזה.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment