עיצוב פנים לבתי קפה – מה לא לעשות?

תהליכי העיצוב של הסביבה העסקית הם מורכבים ודורשים המון הבנה מקצועית בתחום של עיצוב סביבה עסקית. היות שכך לקראת הקמת עסק חשוב מאוד לאתר את מעצב החנויות המתאים אשר יוכל לעצב עבורכם את בית הקפה במקצועיות רבה, כך שהתוצאה תהיה מוצלחת ותוכל לענות על הצורך שלכם לאורך זמן בצורה הטובה ביותר. בואו וקראו מה לא לעשות בעניין עיצוב בתי קפה.

ממה יש להימנע בתהליך עיצוב בתי קפה?

  • זה קורה לעיתים והתופעה בהחלט בולטת מעל פני השטח. נפתח עסק חדש בתחום בתי הקפה, אך במקום לתכנן קונספט מיוחד ותכנית עסקית חדשה, מנסים לצעוד במסלול קיים של עסק מתחרה. במקרים רבים גם העיצוב המתבצע הינו חיקוי מדויק לבית קפה קיים. וזה בהחלט צעד לא חכם ולא מוצלח. כל עסק צריך את הייחודיות שלו ואת הקונספט המיוחד שמאפיין אותו. אל תנסו לצעוד במשעול אותו סללו אחרים לעצמם. זה מפחית מהערך שלכם והלקוחות יודעים לזהות את זה.
  • חשוב מאוד שבית הקפה יהיה נעים ומזמין. שכל אורח ירגיש שיש לו לאן להיכנס וששווה לו להגיע לביקור ולשתות יותר ממשהו. לכן עליכם להימנע מעומס ומאווירה של לחץ במקום. חשוב שהעיצוב יהיה נעים לעין ומזמין, שכל לקוח שנכנס ירגיש שהוא הגיע למקום נעים בו כיף לשהות.
  • סביבת העבודה של הצוות אף הוא צריך להיות מתוכנן היטב. אמנם יש בתי עסק שמזלזלים באזור הזה, ומזניחים את העיצוב של השטח שמאחורי הקלעים. אבל זו טעות חמורה, שכן גם העובדים צריכים להרגיש שהם רצויים ושמקצים להם את סביבת העבודה הנוחה והנעימה עבורם.
  • חשוב מאוד להתאים עיצוב חנויות קפה לקונספט הכללי שלכם. ולכן יש להימנע משימוש באלמנטים מגוונים וצבעים לרוב. חשוב כי העיצוב יהיה מדויק ומתאים לקונספט, כך שהתוצאה תדבר בעד עצמה בקול אחיד. עיצוב מבולבל יוצר תחושה של מקהלה בה כל אחד שר את שיר אחר ולא נוצרת כל הרמוניה בין המשתתפים.

עיצוב מוצלח ייעשה בליווי מקצועי אשר יוביל לתוצאה מושלמת!

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment