רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

הרצאה על העצמה נשית, את מי זה מעניין?

//הרצאה על העצמה נשית, את מי זה מעניין?

הרצאה על העצמה נשית, את מי זה מעניין?

התחום של העצמה נשית צבר תאוצה אדירה בשנים האחרונות. העלייה של תנועות שונות של ארגוני נשים וההבנה הגוברת בשינוי שצריך לקרות בחברה בכדי לשפר את השוויון בין נשים לגברים מהווים נדבך משמעותי בשינוי שנשים רואות בפועל. רוצים להעשיר את צוות העובדים שלכם עם ידע בתחום? תוכלו לערוך להם הרצאה על העצמה נשית.

נמליץ לכם להזמין אישה שתוכל להרצות על העצמה נשית, במה מדובר, אילו שינויים קרו בשנים האחרונות ומה עוד צריך לקרות, במה בא לידי ביטוי הקיפוח שחוות הנשים ועוד מידע נוסף שיוכל להעשיר את הידע של העובדים שלכם בתחום.

הרצאה שלמה על העצמה נשית

יש לא מעט הרצאות בנושא והרבה נושאים צפים שניתן לדון עליהם כאשר מדובר על תחום ההעצמה הנשית והנטייה של נשים לחשוב שהן מסוגלות לעשות פחות בהשוואה לגברים. החברה משרישה לנו מסרים שגויים שרק פוגעים ביכולות של נשים בחברה למצות את מלוא הפוטנציאל שלהן, וזה ללא ספק מצב לא טוב.

בכדי להביא לשינוי במצב שבו נשים רבות לא מממצות את הפוטנציאל שלהן רק בשל מסרים שנחשפו אליהן מגיל צעיר, לפיו נשים לא שוות לגברים ולא מסוגלות לעשות כמוהם בכל תחום, צריך להיות אקטיביים ולהיחשף לכמה שיותר מידע בתחום. רק כך ניתן להבטיח שההעצמה הנשית תוכל לגבור ולנצח בסופו של דבר.

הזמנת הרצאה לצוות העובדים

אל תנוחו מבלי לראוות את העובדים שלכם מעשירים את הידע שלהם ומתחילים להבין בצורה הרבה יותר טובה מה הם צריכים לעשות על מנת לעמוד ביעדים שלהם לאורך כל הדרך ולהגיע למצב שבו הם יוכלו לשמור על יחסים מעולים בין הנשים לגברים שעובדים בחברה.

יש אתרים בארץ שיכולים לעשות לכם סדר בחיפוש של הרצאות מתאימות, כך שאם אתם לא כל כך בטוחים לגבי מה שיהיה כדאי לכם להזמין, אז נמליץ לכם בחום לעשות את המאמץ הדרוש ולפנות אל חברה שתוכל להציע לכם את השירותים שלה כבר בזמן הקרוב. אנו מאמינים שזמן קצר לאחר מכן כבר תוכלו להיות הרבה יותר מרוצים מכל מה שתחליטו לעשות מהבחינה הזו.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment