למה צריך לשים דגש בקייטרינג אירועים?

יש לכם אירוע קטן במשפחה, אתם בוודאי דאגתם לארגון הטוב ביותר של האירוע החל מבחירת מקום מתאים, הזמנת האורחים, הזמנות מיוחדות, רכשתם בגדים חדשים לאירוע, ודאגתם לאטרקציות המתאימות למגוון גילאים, אך החשוב מכל הוא האוכל.  האוכל הוא ההבדל בין אירוע מוצלח לשאינו כזה, ולכן חשוב מאד להקפיד ולבחור קייטרינג לאירועים משובח במיוחד, אשר ישאיר בפה של האורחים טעם של עוד. אז בטח אתם שואלים את עצמכם, איך אני אדע לבחור את הקייטרינג לאירועים, המתאים ביותר? ועל מה אני צריך לשים דגש?

  • בחרו את סוג ההגשה

באירוע קטן ואינטימי העדיפות היא להגשת המנות באמצעות בופה או במגשי אירוח, ובאירוע גדול שולחנות בהגשה.

  • הקפידו על תפריט מגוון

אתם כמובן לא יכולים לדעת את האוכל שהאורחים שלכם אוהבים, לכן אתם צריכים להקפיד על בחירת תפריט קייטרינג לאירועים מגוון ביותר. אנו ממליצים על בחירה בקייטרינג חלבי לאירועים קטנים משום שבקייטרינג כזה אפשרות הבחירה היא הרבה יותר מגוונת מקייטרינג בשרי.

  • התאימו את התפריט לצרכים האישיים

כלל חשוב הוא התאמת התפריט לצרכים האישיים של מגוון רחב של אורחים, הכלל הראשון הוא הקפדה על כשרות בסיסית בהשגחת הרבנות המקומית, אבל במידה וקיימים אורחים באירוע האוכלים גם כשרויות מחמירות יותר יש להזמין אוכל עבורם בכשרות המבוקשת.

בנוסף לכך ישנה חשיבות רבה לדאוג לאורחים עם רגישויות שונות או אלרגיות, לכן חשוב שתדאגו לוודא כי בקייטרינג לאירועים קטנים המבוקש יש מנות המתאימות לטבעוניים, מנות המתאימות לחולי סוכרת, ומנות המתאימות לרגישים לגלוטן, הכל לפי ידע של רגישויות של המוזמנים. הקפידו להזמין מספר מגשים כאלו והם יענו על הצורך של האורחים שלכם במנות מותאמות.

  • הקפידו שההגשה תהיה נעימה לעין

אוכל באירוע אינו צריך להיות רק טעים, אלא גם הוא צריך להיראות טוב. אורחים לפני שהם טועמים מהאוכל הם גם מריחים אותו ורואים אותו. לכן קיימת חשיבות רבה להגשה מסודרת ומדויקת של האוכל, וכן שהאוכל יהיה מגוון וצבעוני כך האורחים ירצו לטעום מהאוכל. כמו כן עליכם להקפיד כי בעלי הקייטרינג לאירועים משתמשים בחומרי גלם טריים ואיכותיים.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment