רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

מתנות לכנסים – ככל שתשקיעו ככה ישימו אליכם לב יותר

//מתנות לכנסים – ככל שתשקיעו ככה ישימו אליכם לב יותר

מתנות לכנסים – ככל שתשקיעו ככה ישימו אליכם לב יותר

כאשר באים לתת מתנות לעובדים, בדרך כלל המתנה היא זהה לכל העובדים. כאשר מנהל בית עסק מחלק את סוג המתנה לעובד לפי ביצועיו ולפי רמת השקעתו במקום העבודה, הרי שכך העובד יוכל לדעת על גודל הערכתו של מנהל המקום, כלפיו.

מתנות לכנסים – ככל שתשקיעו ככה ישימו אליכם לב יותר

כשבית עסק מארגן אירוע או כנס לעובדים, ברוב המקומות, לפחות בשנים מתקדמות אלו, דואג בית העסק, לחלק בהם מתנות לעובדים. כאשר מביאים מתנות איכותיות, הרי שהעובדים ירגישו ההערכה כלפיהם. אופן התנהלות זו, היא הדרך הכי מעולה לנהל מקומות עבודה

קראו על בחירה חכמה של מתנות לחג ללקוחות בקישור הבא

הרעיון העומד מאחורי זה, הוא שכשעובד חש מספיק הערכה על פועלו מצוות האחראים עליו, הוא גם מחזיר על כך בענק למקום העבודה. זה אף פעם לא חד צדדי ובמקרים מסוימים, התפוקה שאותה יביא העובד למקום עבודתן אחרי קבלת מתנה מושקעת, תהיה שווה בעיקר לחברה עצמה.

כל כמה זמן לתת מתנות לעובדים

מעבר לזמנים שבהם יהיה חובה עלינו לתת מתנות לעובדים, ראוי לכל בית עסק להרחיב את היקף מתן המתנות לעובדים דווקא מהסיבה שדבר זה יועיל בעיקר להם. עובדים שמקבלים מתנות ומרגישים הערכה כלפיהם, נותנים מעצמם יותר בשביל מקום העבודה

לא תמיד שמים לב לדבר הזה אך בתכונות האדם, ידוע שכשאדם מרגיש שמוקירים ומעריכים את פועלו והשקעתו, הוא לא יהסס לתת את האקסטרות שלא היה נותן בעבר. דבר זה כדאי שיילקח בחשבון מנהל שרוצה להצליח, כשהוא חושב לתת מתנות לעובדים גם בזמנים לא מוגדרים כחגים.

מתנה לחג – למה כדאי להשקיע

במקומות עבודה, בדרך כלל, מקיימים טקס קצרצר שבו נערך חלוקת מתנות לעובדים, כמו כאן. דבר זה תורם המון לאחידות העובדים ולהרגשת הערכה גדולה כשהחברה מראה כלפיו. מעבר לזכך, היא גורמת לעובדים להרגיש מחוברים יותר למקום העבודה

מספיק שעובדים ירגישו מוערכים ממקום העבודה שלהם, ויבינו שמישהו שם לב להשקעה שלהם ונותן תשומת לב רבה למסירות ולהשקעה שהם נותנים לחברה, כדי לתת גם מעצמם הרבה יותר.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment