רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

בית קפה בכפר סבא – בילוי במרכז השקט

//בית קפה בכפר סבא – בילוי במרכז השקט

בית קפה בכפר סבא – בילוי במרכז השקט

בשנים האחרונות הדרישה לדירות מגורים בכפר סבא ובערים נוספות אשר קרובות לעיר תל אביב, גדלה וזאת משום עלייה במחירי הדירות בתל אביב והרצון לגדל ילדים בערי המרכז השקטות. בהתאם, גם גדלה הדרישה לחנויות, מקומות בילוי, מסעדות ובתי קפה בכפר סבא וערים נוספות הקרובות למרכז.

קצת אודות כפר סבא

coffee cupכפר סבא היא אחת מהערים המתפתחות ביותר באזור המרכז ורבים אוהבים לכנות אותה "המרכז השקט" וזאת משום איכות החיים, השלווה, המודעות לסביבה והקרבה של עיר זו לתל אביב. נכון לשנת 2012 התגוררו בעיר כפר סבא מעל ל- 95 אלף איש, עלייה של יותר מעשרה אחוזים משנת 2000. עיר זה הוכרזה בשנת 1962 וזכתה בתואר 'העיר הירוקה' חמש פעמים ברציפות. יש בה פעילות ענפה בתחום החינוך, הספורט, התרבות, המסחר והתעשייה ובשנים האחרונות נפתחים בה מסעדות ובתי קפה רבים, חלקם של רשתות מוכרות, בתי קפה מקומיים ובתי קפה שכונתיים.

בחירת בית קפה בעיר

חשוב לקחת בחשבון כי יש שלושה סוגים מרכזיים של בתי קפה בעיר כפר סבא, בדיוק כמו בכל עיר אחרת:

  • רשת- כמו בכל מקום גם בעיר כפר סבא יש אנשים אשר אוהבים לשבת בבתי קפה של רשתות מוכרות. העדפה זו נובעת לרוב מהעובדה כי הם כבר ישבו בבתי קפה של הרשת בערים אחרות, מכירים את התפריט והיו מרוצים מהשירות, האווירה ואיכות האוכל.
  • בתי קפה בעלי שם – בכל עיר ישנם בתי קפה המאפיינים אותה. בדרך כלל מדובר על בתי קפה המוגדרים כעירוניים ושונים אחד מהשני בתפריטי האוכל ובעיצוב החיצוני של בית הקפה. אנשים רבים אוהבים להגדיר את אותו בית קפה כפר סבא המייחד את העיר ועליו הם ממליצים בתור בית הקפה הטרנדי- אופנתי של העיר.
  • בתי קפה שכונתיים- כאן מדובר על בתי קפה קטנים אשר פתוחים בשעות ספציפיות וניתן להגיע אליהם בלבוש ביתי ולטעום מאכלים ביתיים ומיוחדים המאפיינים את אותו בית קפה.

חשוב לקחת בחשבון

ישנם דברים אותם חשוב לקחת בחשבון טרם בחירת בית קפה כפר סבא וזאת על מנת לזכות באותה הנאה בה מעוניינים כאשר מחליטים להגיע לבית קפה:

  • חניה- תמיד צריכה להיות חניה בקרבת בית הקפה. אף אחד אינו אוהב להתחיל ולבזבז את שעת ההנאה שהוא הקציב לעצמו על מציאת חניה באזור עמוס.
  • מלצרים- פעמים רבות חוויית שתיית קפה באחד מבתי הקפה יכולה להתקלקל בעקבות יחס המלצר. חשוב לבחור בית קפה בו המלצרים מקצועיים ומגלים יחס אישי ללקוחותיהם.
  • תפריט ואיכות- תמיד כיף לראות תפריט עמוס במאכלים ומשקאות מיוחדים, אך יש לקחת בחשבון כי דבר זה אינו מצביע על איכות. יש בתי קפה שכונתיים המציעים היצע דל של מאכלים בתפריט אך כל מאכל אשר יוצא מהמטבח יותר טעים, איכותי ומיוחד מהאחר. לכן, ההמלצה היא לא לקבוע מראש מה טוב ומה לא, אלא לנסות.
  • נוחיות- כל בית קפה חייב לדאוג כי חדר השירותים שלו יהיה נקי וריחני כל הזמן, גם אם זה אומר שיש לבדוק אותו בימים עמוסים כל רבע שעה ולנקות כל שעה.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment