5 המלצות על מסעדה חלבית כשרה בירושלים

כשאנחנו חושבים על ירושלים מבחינה קולינארית, אז הדבר הראשון שעולה לנו בראש זה שוק מחנה יהודה ושלל המסעדות שפזורות בו, בראש ובראשונה סימה, אימא, וכמובן מחניהודה. אך לצד המסעדות שבשוק וכן המסעדות שציינו, כולן כמובן מסעדות בשריות, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מסעדות חלביות כשרות שנחשבות מאוד פופולאריות ומומלצות.

צריך לומר, עיר כמו ירושלים, בירת ישראל, עיר מעורבת, עיר בה חיים קבוצות ומגזרים שונים, כולל לא מעט תושבי חוץ, זו עיר שיש לה נפח קולינארי, יש בה מגוון רחב של מסעדות מסוגים שונים, זה נכון בוודאי בשני העשורים האחרונים שהעיר הפכה להיות מוקד משיכה עבור ישראלים ותיירים רבים, לא רק מבחינה דתית או היסטורית, אלא גם מבחינה קולינארית. לא מעט אנשים מגיעים אל העיר בשביל ליהנות משלל המסעדות שיש בעיר.

אנחנו רוצים להציג בפניכם 5 המלצות על מסעדה חלבית כשרה בירושלים שאפשר למצוא. לפני כן רק נדגיש, מאחר ומדובר במסעדות כשרות, אז מן הסתם, הן אינן פעילות בשישי שבת וכמובן, אי אפשר למצוא בהן בשר.

מסעדות חלביות מומלצות שרצוי לבקר בהן

מסעדת עין כרם המתוקה – המסעדה שנמצאת במבוא השער, מציעה לנו תפריט חלבי עשיר, בריא, כשר, והיא כוללת אינספור קינוחים ייחודים, כולל כאלה שאפשר לקחת הביתה.

מסעדת הולי בייגל – מסעדה חלבית כשרה למהדרין, אשר מציעה למבקרים בה תפריט עשיר של פיצות, פסטות ועוד שורה ארוכה של מנות עשירות עשויות מחומרי גלם ברמה גבוה. המסעדה נמצאת בקניון רמות.

קפה נוקטרנו – מדובר בהרבה יותר מבית קפה חלבי, מדובר במוסד לכל דבר. ממוקם בשדרת המעצבים בעיר. המקום זוכה להצלחה גדולה, בפרט בקרב צעירים שמחפשים היכן לבלות בערב.

הסנדק –מסעדה חלבית כשרה למהדרין, ולא פחות מזה מסעדת שף אשר זוכה לפופולאריות רבה בזכות המנות הייחודיות והאווירה המקסימה שיש במקום. המסעדה נמצאת בשוק מחנה יהודה והיא כוללת מגוון רחב של פיצות ופסטות.

המרקיה – אם אתם מחפשים מרקים איכותיים ומנות איטלקיות ברמה גבוהה, זה הזמן להגיע אל המרקיה ברחוב כורש.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment