רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

מתי מומלץ להזמין אטרקציות לברית

//מתי מומלץ להזמין אטרקציות לברית

מתי מומלץ להזמין אטרקציות לברית

אירוע ברית הוא אירוע מרגש במיוחד. זה הזמן להתגאות בתינוק המושלם והמתוק שנולד, להציג אותו בפני המשפחה והחברים ולקבל את הברכות הנרגשות מכולם. בנוסף לכל אלו, אירוע ברית הוא המקום והזמן בו מקבל הילד שלכם את חותמו היהודי והופך להיות חלק בלתי נפרד מהעם היהודי.

מתי מקיימים ברית מילה?

מצוות ברית המילה חלה על כל זכר בעם ישראל ויש לקיים אותה ביום השמיני מלידתו. הטקס מתקיים ביום זה גם כאשר הוא חל בשבת, בחג ואפילו ביום כיפור. על פי ההלכה, יש לערוך את טקס המילה בשעות היום ולכן מתקיימים אירועי ברית המילה בשעות הבוקר או הצהריים ועד לרדת החשיכה. לעיתים, יהיה צורך להפריד בין הטקס לאירוע, כגון אם הוא יוצא בשבת, ביום צום וכדומה. כמו כן, יש כאלה שמקפידים לערוך את הטקס בבית הכנסת ולכן מקיימים את האירוע באולם האירועים במועד אחר שמסתדר.

מתי צריך להתחיל להתכונן לאירוע?

אירוע ברית מילה הוא אירוע שניתן לדעת את התאריך המדויק שלו רק מהרגע שנולד התינוק. מה שאומר, שמדובר בדד ליין קצר מאוד של שמונה ימים בלבד. על כן, חשוב להתארגן מראש עם רשימה של כל מה שצריך לאירוע כדי שברגע שהתינוק נולד וישנו תאריך לאירוע, ניתן יהיה להזמין את כל השירותים בצורה המהירה ביותר. בשל עובדה זו, כדאי מאוד לפנות למקומות שמתמחים בהפקת אירועי ברית מילה והם "שומרים" תאריכים או שמלכתחילה עובדים רק מהרגע להרגע, על מנת שיוכלו להיענות להזמנות של אירועי ברית מילה. מקומות כאלה, מציעים על פי רוב חבילות אירוע שכוללות גם קייטרינג וגם אטרקציות שמתאימות לברית או בריתה על מנת להקל על ההתארגנות.

אילו אטרקציות מתאימות לברית מילה?

מכיוון שאירועי ברית מילה מתקיימים על פי רוב בשעות הצהריים, ניתן לראות בהם לא מעט ילדים. על כן, למרות שהרך הנולד לא מבין בזה, עדיין יש צורך לספק תעסוקה לילדים שמגיעים לאירוע. באירועי ברית מילה אין צורך להזמין אטרקציות מפוצצות שאורכות הרבה שעות וניתן בהחלט להסתפק בקוסם, ליצן ואפילו אביזרי ג'ימבורי ומתנפחים שהילדים יוכלו ליהנות לאורך כל האירוע מבלי להפריע למבוגרים.

לעוד מידע, בקרו באתר https://boooom.co.il/

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment