רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

נמאס ממגנטים לאירועים? ככה תשדרגו את האירוע

//נמאס ממגנטים לאירועים? ככה תשדרגו את האירוע

נמאס ממגנטים לאירועים? ככה תשדרגו את האירוע

בכול הנוגע לאטרקציות עבור אירועים, כולנו כבר מכירים את צילום המגנטים העייף והנדוש. צילומי מגנטים, אשר היו לפני עשור דרך מקורית להצטלם ולקחת שי מהאירוע, מפנים כעת את הדרך לרעיונות אחרים לשדרוג אירועים. אבל מה מחליף את המגנטים? ומהי האטרקציה שכבשה חוגגים בכול העולם? הכול בהמשך.

מי שחוגג אירוע מכול סוג, בין אם מדובר בחתונה ברית או בר מצווה לבין אם מדובר באירוע חברה, מסיבות לעובדים, השקות של מוצרים, כנסים וכדומה – רוצה לשדרג את המאורע כך שהוא יהיה נוצץ, יוקרתי וחשוב מכל – מעניין ומושקע. בשל כך נכנסו לשוק האטרקציות כמה דרכים חדשות להעניק צילום מושקע למשתתפים באירוע. אחת הדרכים מתרחשת באמצעות הצבת קיר הוליווד או קיר אוסקר (כך רבים נוהגים לתייג אותו) בכניסה לאירוע.

מדוע קיר אוסקר הפך לפופולארי?

בזמן שאנשים מחכים כל הזמן לדבר הבא, הפכו המגנטים המוכרים לפחות אטרקטיביים בעוד שקירות אוסקר – הם הדבר הבא! קירות כאלה מאפשרים לאורחים וגם לבעלי השמחה להצטלם בצורה אלגנטית ליד קיר מעוצב, ממש כמו הכוכבים הגדולים. הרעיון להצבת קיר כזה בכניסה לאולם או למרחב בו מתקיימת החגיגה – התחיל מטקסי האוסקר היוקרתיים של הוליווד שמקנים לסלבס שמגיעים לאירוע, דרך אלגנטית להצטלם ליד קיר מעוצב ובד בבד לענות לשאלות של כתבים, בעוד שצלמי הפפרצ'י  מצלמים את השחקנים והשחקניות על גבי רקע מעוצב ונוצץ.

בשל הרעיון וברצון להכניס מוטיבים יוקרתיים ונוצצים לאירוע – רבים בוחרים בקירות מעוצבים של
the show עליהם שמות של בעל האירוע. כמו למשל שמה של ילדה בת מצווה כתוב באנגלית על קיר הצילומים. או עיצוב שמתכתב באופן נפלא עם עיצוב המרחב ועם הקונספט שמלווה את האירוע.

קיר צילומים נוצץ, לאירוע מושלם

לסיכום, אם אתם מחפשים לשדרג את המסיבה שלכם, החלו כבר עכשיו לחפש קיר ממותג או קירות מעוצבים לאירועים שיעוצבו ויותקנו על ידי המומחים. בכך תוכלו לבחור את המתאים ביותר למסיבה או לאירוע שלכם.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment