רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

מסיבת פול מון לילדים – זה קיים!

//מסיבת פול מון לילדים – זה קיים!

מסיבת פול מון לילדים – זה קיים!

נמאס לכם מכל המסיבות הסטנדרטיות? מעוניינים לחגוג לילד בצורה שונה מתמיד? הטרנד החדש של המסיבות כבר כאן, ניתן לחגוג מסיבת פול מון לילדים ממש כמו למבוגרים. אומנם זוהי מסיבה רועשת ומבולגנת, אך ניתן בהחלט להתאים אותה לגיל ולכלול בה פעילויות שגם הילדים ייהנו מהם.

מהי מסיבת פול מון?

מסיבת פול מון היא למעשה מסיבה שמקורה באיי תאילנד, שם היו יוצאים בלילות הירח אל חוף הים לחגוג כל הלילה עד הבוקר. המאפיין העיקרי של מסיבות הפול מון הוא המוזיקה הרועשת והחזקה והצבעים הזוהרים שמהווים חלק חשוב מאוד מהקונספט הכללי שלהן.

השם "פול מון" הוא למעשה תרגום של "ירח מלא", כאשר רק בלילות בהן הופיע ירח מלא בשמים היו יוצאים לחגוג. אך כאן בארץ, מהווה השם רק סימן היכר לסוג המסיבה המתוכננת. ניתן לערוך מסיבת פול מון בכל הזדמנות כמו מסיבת יום הולדת, מסיבת סיום או סתם יום כיף עם חברים.

מסיבת פול מון לכל הגילאים

ממש כמו חדר בריחה מותאם לילדים, גם מסיבת פול מון מתאימה לכל הגילאים – למבוגרים ממש כמו לילדים. הרי מי לא מעוניין לשבור את השגרה מידי פעם, לפרוץ את כל הגבולות ולהשתולל עד כלות הכוחות? לכל אחד זה חסר. על כן, מהווים מסיבות הפול מון עיתוי מתאים במיוחד.

מה יש במסיבת פול מון לילדים?

אם הילדים שלכם מבקשים לצאת למסיבת פול מון או שאתם אלה שמארגנים אותו עבורם, הנה מספר דברים שמסיבת פול מון בלעדיהם אינה מסיבה:

הפעלה מגבשת מעניינת ותחרותית – כאשר מדובר במסיבה לילדים, מזמינים הפעלה אטרקטיבית שמתאימה לסוג המסיבה ומפעיל אותה אדם מקצועי שמתמחה בהפעלות מהסוג הזה.

קישוטים זוהרים –כל האזור בו מתקיימת המסיבה אמור להיות מקושט בקישוטים בצבעים זוהרים ובולטים, יש לבחור בכלים זוהרים וצבעוניים ואף המאכלים אמורים להיות בסגנון טרופי ובגוונים זוהרים. כמו כן, יש לדאוג לאביזרי לבוש ותחפושות צבעוניות וזוהרות עבור כל המשתתפים.

מוזיקה סוערת וקצבית – עיקר המסיבה היא המוזיקה. במסיבת פול מון משמיעים מוזיקה סוערת וקצבית, מקפיצה ומעוררת, כדי שכולם יצליחו להיכנס לאווירה השמחה ולהשתתף בצורה פעילה.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment