רקע קפה 1
coffe-bg2

העולם יותר יפה

אם שותים כוס קפה...

coffee-3

עולם הקפה

הכל על קפה
במקום אחד

אם בא לכם לברוח קצת מהשגרה: חדרים לפי שעה בנתניה

//אם בא לכם לברוח קצת מהשגרה: חדרים לפי שעה בנתניה

אם בא לכם לברוח קצת מהשגרה: חדרים לפי שעה בנתניה

נוסעים לצפון ומחפשים מקום מרענן לעצור בו בדרך חזרה הביתה? בינינו, מה אתם מעדיפים יותר – לשבת בבית קפה על במקום הפנוי הראשון שתמצאו ולחזור לאחר עשרים דקות לפקקים של הערב, או פשוט לשכב על מיטה לשעה-שעתיים בשקט מוחלט וללא הפרעות? אם גם אתם, כמו אלפי ישראלים אחרים, חשבתם על רעיון לפתח מיזם שיציע מיטות לפי שעה לעוברי אורח, אולי תופתעו לדעת שהוא כבר קיים – בדמות חדרים לפי שעה.

מה, גם בשבילי?

כן, במיוחד אם אתם חוזרים מנסיעה ארוכה ומתחשק לכם לעצור בלב הפקקים, חדרים לפי שעה בנתניה, בצפון, במרכז ולמעשה בכל אזור אחר בארץ הם בדיוק הפתרון עבורכם – ותתפלאו לגלות עד כמה גדול המבחר העומד לרשותכם. אנשים רבים נוטים לחשוב שמדובר בשירות יקר יחסית וכזה שלא ניתן למצוא בכל מקום בארץ, אך האמת היא שזהו פתרון יעיל ושימושי כמעט לכל אחד, ולמגוון רחב מאד של צרכים – החל ממנוחה בלב הפקקים בסוף יום ארוך, דרך מקום אינטימי לקיום אירועים משפחתיים קטנים ועד לבילויים רומנטיים קצרים לפני המשך הבילוי למקום אחר. למה לא בעצם?

רוצים לשבור שגרה אבל לא לקרוע את הכיס

אם אתם מתגוררים באזור המרכז ואתם רוצים להרגיש בחופשה, אפילו לכמה שעות בודדות בלבד, תוכלו לשכור חדרים לפי שעה בנתניה או באזור במחיר זול משמעותית מכפי שהייתם משלמים לו הייתם מתארחים במקום ללילה שלם. בין אם אתם מחפשים מקום לנקות בו את הראש, לעשות סדר במחשבות או אפילו לבלות עם חברים במסיבה מצומצמת – זו בדיוק האפשרות בשבילכם. תוכלו להזמין דרך אתר
https://www.iroom.co.il/

מטבע אופיים של תנאי האירוח במקרים כאלה, הזמנת מקום בחדרים לפי שעה נעשית באופן ספונטני ומיידי הרבה יותר מכפי שהיה קורה בחדרים ללילה, ולכן גם אם התפנה לכם אחר צהרים באופן מפתיע תוכלו לקחת החלטה מהירה ולקפוץ לפיסת גן עדן בדמות מלון מפנק רק לכמה שעות בודדות – כדי לחזור רעננים ושמחים יותר לשגרת היומיום שלכם.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
רויטל הרצוג

רויטל הרצוג

רויטל הרצוג היא מפיקת אירועים וסדנאות מעל 10 שנים, וגם חובבת קפה מושבעת. רויטל החליטה לחבר יחד את שתי האהבות הגדולות בחייה, וכיום היא גם בלוגרית מקצועית בכל תחומי האירועים, פנאי ואטרקציות.

Leave a comment